X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
olimpiada

"Wytrwaliśmy w Afganistanie do samego końca jako wierny sojusznik". 20 lat polskiej misji wojskowej

- Wytrwaliśmy w Afganistanie do samego końca naszej misji jako wierny i wartościowy sojusznik; ewakuacja zakończyła się sukcesem i nie przyniosła żadnych strat w ludziach - podkreślał na konferencji prasowej szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda olimpiada Afganistan Ministerstwo Spraw Zagranicznych Zbigniew Rau porozumienia sierpniowe II wojna światowa język polski

ANALIZA Impreza przesunięta o rok i brak kibiców. Ile kosztowały Igrzyska Olimpijskie w Tokio?

W grudniu ubiegłego roku organizatorzy podali, że całkowity koszt organizacji igrzysk w Tokio wyniesie około 15,4 miliarda dolarów, w tym 3 mld dolarów za bezprecedensowe przesunięcie terminu z 2020 roku. Zanim najpierw wykluczono z trybun zagranicznych gości, a następnie krajowych widzów, organizatorzy sprzedali około 4,48 mln biletów. Wpływy z biletów miały wynieść około 90 miliardów jenów (815 milionów dolarów), ale teraz spadną praktycznie do zera. Tymczasem koszty pozostały. 
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Tokio 2020 igrzyska olimpijskie koszty olimpiada

Wiceszef MSZ: Kryscina Cimanouska jest pod opieką polskiej służby dyplomatycznej

Wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk poinformował, że białoruska biegaczka Kryscina Cimanouska jest pod opieką polskiej służby dyplomatycznej. Biegaczka, która otrzymała polską wizę humanitarną, miała przylecieć z Tokio do Polski, ale rano odleciała ze stolicy Japonii do Wiednia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś olimpiada Kryscina Cimanouska służby i bezpieczeństwo polityka społeczeństwo Szymon Szynkowski

Tokio 2020: jaka jest kondycja polskiego sportu?

W Tokio trwają igrzyska olimpijskie. To nie są igrzyska podobne do innych: koronawirus spowodował, że są rozgrywane rok później, w pandemicznym reżimie, a więc bez udziału lub z bardzo ograniczonym udziałem publiczności. Mimo to sportowe emocje są ogromne, a zdobyte medale, okupione latami treningów i wysiłków, są właściwie bezcenne. 
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA Tokio 2020 olimpiada Paweł Januszewski Igor Błachut Krzysztof Łoniewski Trójka Klub Trójki

"Życie po złocie. Historia Mariana Kasprzyka" - reportaż Antoniego Rokickiego

Wybitny pięściarz ze Śląska po raz pierwszy bokserskie rękawice założył w wieku 15 lat. Nie wiedział jeszcze, że sport pochłonie całe jego dorosłe życie i zaprowadzi go do miejsca, o którym marzą miliony na całym świecie. Marian Kasprzyk w 1960 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Rzymie zdobył brązowy medal. Cztery lata później w Tokio wywalczył upragnione złoto – w finałowym pojedynku z Litwinem Ricardasem Tamulisem.
Zobacz więcej na temat:  reportaż olimpiada Antoni Rokicki