X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
nosorożec

Nowa misja nosorożca. Na ratunek uzależnionej młodzieży

Artyści i działacze społeczni z Łodzi i Białegostoku chcą doręczyć papieżowi przesyłkę, która zaginęła 500 lat temu. Chodzi o nosorożca. Żywe zwierzę miało być darem króla Portugalii i zaskarbić względy ówczesnej głowy Kościoła. Niestety, statek zatonął. Teraz legenda o cennym darze wraca, by uratować podlaski ośrodek leczenia uzależnionej młodzieży Metanoia w Czarnej Białostockiej. Caritas, która prowadzi placówkę, potrzebuje miliona złotych na remont. Połowa kwoty już jest, reszta musi znaleźć się do końca roku. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli Jan Bocian (Stowarzyszenie Art&Design Society), Andrzej Korytkowski (działacz społeczny) i ks. Adam Kozikowski (Caritas Archidiecezji Białostockiej).
Zobacz więcej na temat:  papież nosorożec Białystok młodzież papież Franciszek Caritas Caritas Polska uzależnienia