X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
motocykl

Samochód księżnej Diany wystawiony na aukcję

Jeśli ktoś spodziewa się, że na aukcję w której sprzedawany jest samochód księżnej Diany trafi jeden z modeli Rolls-Royce'a lub inna brytyjska limuzyna, to jest w grubym błędzie. Niebawem możesz stać się właścicielem królewskiego Forda Escorta z lat 80! 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody motocykl Moto sport Polskie Radio Kierowców samochód ŚWIAT Wielka Brytania społeczeństwo kolekcjonowanie HISTORIA

Podświetlane zaciski hamulcowe

To może być rewolucja w zakresie poprawy bezpieczeństwa pasywnego na drogach. Na wprowadzenie podświetlanych zacisków zdecydowała się włoska marka Brembo.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja kierowca kierowcy samochody samochód motocykl nowoczesne technologie led bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze Włochy społeczeństwo POLSKA ŚWIAT służby i bezpieczeństwo finanse pieniądze NAUKA odkrycia i ciekawostki

Wiatr we włosach i poczucie wolności. Jak rozpocząć przygodę z motocyklem?

Motocykl to marzenie wielu, pragnących poczuć wiatr i wolność. Dla innych to możliwość sprawnego przemieszczania się po mieście i unikania korków oraz bardziej ekologiczna alternatywa dla samochodu. Jak rozpocząć swoją przygodę z jednośladem? O jakich zasadach bezpieczeństwa należy pamiętać? Na te pytania odpowiadał Adam Chyciński, instruktor jazdy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA motocykl podróże Mateusz Drozda

Wyprzedzanie - jak robić to dobrze?

„Nie masz czym, to nie wyprzedzaj” – walka kogutów na drodze trwa. Jedni nie chcą dać się wyprzedzić, drudzy wykonują manewr zbyt wolno i bezmyślnie. Jak prawidłowo wyprzedzać, aby nie zagrażać sobie i innym?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze drogi POLSKA społeczeństwo motocykl służby i bezpieczeństwo policja policja polska wypadek piesi

Motocykl na drodze. Jak jeździć, aby być bezpiecznym?

Przyjemna pogoda sprawiła, że na naszych drogach motocykliści pojawili się jak grzyby po deszczu. Jak odpowiednio przygotować się do jazdy motocyklem? Czy możliwe jest życie motocyklistów w symbiozie z kierowcami samochodów? Co zrobić, aby ograniczyć ryzyko wypadku?
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy motocykl drogi bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze POLSKA społeczeństwo