X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
molestowanie seksualne

Molestowanie seksualne w "The Voice of Holland". Z telewizji znikają kolejne programy

Holenderska stacja telewizyjna RTL rezygnuje z emisji kolejnych dwóch programów: "The Voice Kids" i "The Voice Senior". To pokłosie skandalu dotyczącego produkcji innego programu z tej samej serii - "The Voice of Holland", gdzie ujawniono przypadki molestowania seksualnego. Ten program także wcześniej został zdjęty z ramówki.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Holandia telewizja media rozrywka molestowanie seksualne

Śmierć molestowanej 12-latki. Prokuratura zbada okoliczności sprawy

Jak przekazała w mediach społecznościowych Prokuratura Krajowa, okoliczności śmierci nastolatki z okolic Dąbrowy Tarnowskiej zostaną zbadane w Departamencie Postępowania Przygotowawczego PK. Chodzi o samobójstwo 12-letniej Kingi, której historię opisał portal TOK FM.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony dzieci dziecko przestępczość sąd pedofilia prawo prokuratura molestowanie seksualne małopolskie przemoc

Samobójstwo molestowanej 12-latki. Wcześniej opowiedziała o swoim dramacie, nikt jej nie pomógł

Dziewczynka o dramacie napastowania seksualnego powiedziała w szkole nauczycielce, którą darzyła zaufaniem. Historię – także molestowania przez partnera matki - opowiedziała swojej cioci, u której spędzała wakacje. Sprawy po zgłoszeniach odpowiednio policji, prokuraturze i w sądzie, przez biurokrację przedłużały się, a stan psychiczny nastolatki pogarszał się. Dziewczynka 29 grudnia popełniła samobójstwo.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA dzieci dziecko przestępczość molestowanie seksualne społeczeństwo pedofilia prawo sąd prokuratura regiony służby i bezpieczeństwo dolnośląskie małopolskie

Uczennice molestowane w prestiżowej szkole? Warszawska placówka wydała oświadczenie

W prestiżowym warszawskim liceum "Bednarska" doszło do szokujących praktyk molestowania seksualnego. Jak informuje portal tvp.info, powołując się na "Gazetę Wyborczą", uczennice były również adresatkami wulgarnych SMS-ów. Erotyczne maile, romanse to przez pewien czas rzeczywistość tej znanej placówki.
Zobacz więcej na temat:  molestowanie seksualne szkoła społeczeństwo Warszawa nauczyciel POLSKA regiony

Arabia Saudyjska chciała przyciągnąć turystów. Masowe molestowanie na festiwalu

Zainicjowany przez władze kraju festiwal "Riyadh Season" miał zachęcić turystów do odwiedzenia bliskowschodniego państwa. Miał też przekonać ich, że Arabia Saudyjska wcale nie jest tak bardzo konserwatywnym muzułmańskim krajem. Jednak efekt nie został osiągnięty, gdyż podczas imprezy inaugurującej wydarzenie doszło do licznych napaści na kobiety.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Bliski Wschód Arabia Saudyjska molestowanie seksualne kobieta islam