X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
miłosz manasterski

FELIETON Wolna amerykanka "wolnych mediów". Felieton Miłosza Manasterskiego

Media związane z opozycją w Polsce nie tylko nie ukrywają, że walczą z demokratycznie wybranym rządem, ale w walce tej uprawiają catch wrestling, czyli wolną amerykankę. Kiedy w "wolnych mediach" wszystkie chwyty stają się dozwolone, pierwszą ofiarą jednak staje się oszukiwany czytelnik - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton miłosz manasterski Daniel Obajtek PKN Orlen media dziennikarstwo polityka

FELIETON Mateusz Morawiecki rzuca wyzwanie unijnemu establishmentowi. Felieton Miłosza Manasterskiego

To była twarda obrona polskich interesów, ale przede wszystkim mocne przemówienie o kondycji Europy, którego prawdziwym adresatem była europejska opinia publiczna. Premier Mateusz Morawiecki swoim wystąpieniem w Strasburgu zaprezentował się jako nowoczesny lider europejskiego formatu, znający skuteczne rozwiązania realnych problemów Europejczyków.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Mateusz Morawiecki felieton Parlament Europejski miłosz manasterski

FELIETON Frontex zawiódł opozycję na całej linii granicznej. Felieton Miłosza Manasterskiego

Opozycja na przemian mówi, że granica jest źle strzeżona, a chwilę później, że za dobrze. Wielkie nadzieje pokładano w zaangażowaniu unijnej Agencji Frontex, która w przekonaniu opozycji miała nie pozostawić suchej nitki na polskich władzach - pisze w swoim nowym felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś imigracja straż graniczna felieton miłosz manasterski

FELIETON Elity wybrały: obcy lepszy niż Polak. Felieton Miłosza Manasterskiego

Politycy opozycji, media z nią związane i celebryci, jeśli nie obrażają polskich żołnierzy i pograniczników, to co najmniej sugerują, że ci nas oszukują. Opinia publiczna ma dziś uwierzyć, że posłanka-aktorka po jednej wycieczce do Usnarza Górnego ma lepszą wiedzę o sytuacji na granicy i wokół niej, niż polski kontrwywiad wojskowy - pisze w swoim nowym felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie Agnieszka Holland bezpieczeństwo Białoruś straż graniczna miłosz manasterski POLSKA społeczeństwo

FELIETON Dlaczego medycy nie protestują pod Kancelarią Senatu? Felieton Miłosza Manasterskiego

Protest medyków odbywa się przed siedzibą premiera Mateusza Morawieckiego, którego rząd podniósł znacznie płace w branży i w ramach Polskiego Ładu zwiększa finansowanie opieki zdrowotnej. Tymczasem medycy powinni iść pod Kancelarię Senatu, którego marszałek Tomasz Grodzki zaproponował likwidację większości szpitali w Polsce - pisze w swoim nowym felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton miłosz manasterski lekarz medycyna protest

FELIETON Polski Ład z ambicji i marzeń. Felieton Miłosza Manasterskiego

Polski Ład odwraca społeczne skutki planu Balcerowicza, który miliony Polaków wypchnął z klasy średniej PRL do klasy niższej, transferując bogactwo w stronę elit III RP. Nic dziwnego, że prof. Leszek Balcerowicz, ekonomiczne guru Platformy Obywatelskiej, jest jednym z najbardziej zaciekłych przeciwników reform rządu PiS - pisze w swoim nowym felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton miłosz manasterski Polski Ład Leszek Balcerowicz podatki pomoc PiS Mateusz Morawiecki

felieton Warszawa bez przejazdu. Felieton Miłosza Manasterskiego

Pod zaborami Sokrates Starynkiewicz, rosyjski generał i prezydent Warszawy w latach 1875–1892 poszerzał i utwardzał warszawskie ulice, by miasto piękniało i było dobrze skomunikowane. W wolnej Polsce Rafał Trzaskowski, polski polityk, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, sto pięćdziesiąt lat później zwęża warszawskie ulice, by uczynić miasto nieprzejezdnym. Co poszło nie tak? - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA felieton miłosz manasterski regiony Warszawa Rafał Trzaskowski korki kierowca kierowcy mazowieckie

FELIETON Radio Taxi, proszę czekać… Felieton Miłosza Manasterskiego

Słynne "Radio Taxi" z serialu Stanisława Barei "Zmiennicy" czyli stołeczna firma MPT została właśnie przez miasto sprzedana w prywatne ręce, za kwotę, która ma pozostać tajemnicą handlową. Przeciwko działaniom władz miasta protestują związkowcy i wszyscy, dla których MPT przez siedemdziesiąt lat działalności stało się jednym z symboli Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa polityka samorząd Rafał Trzaskowski miłosz manasterski felieton

FELIETON Polscy żołnierze zasługują na najwyższy szacunek. Felieton Miłosza Manasterskiego

Nie tylko chronią bezpieczeństwa naszych granic, ale potrafią działać tysiące kilometrów od domu. Zakończyła się właśnie szybka i skuteczna operacja Wojska Polskiego w Kabulu, która przypomniała światu o odwadze i skuteczności polskiego żołnierza - pisze w swoim felietonie Miłosz Manasterski.
Zobacz więcej na temat:  miłosz manasterski felieton Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo POLSKA