X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
mieszkania

Kawalerka o powierzchni 2,5 metra. "Łączy tradycje polskiego więziennictwa i deweloperki"

Media obiegła wiadomość, że w Koszalinie powstała bardzo nietypowy projekt mieszkaniowy. W budynku największy lokal ma 13 metrów kwadratowych, ale w ofercie znalazła się jeszcze mniejsza kawalerka, a raczej mikrokawalerka - mająca zaledwie 2,5 metra kwadratowego wraz z antresolą, na której znajduje się sypialnia z pojedynczym łóżkiem oraz oknem.
Zobacz więcej na temat:  budownictwo mieszkania GOSPODARKA inwestycje

Zagraniczni inwestorzy kupują w Polsce mieszkania za miliardy. Ekspert: potrzebne są prawne regulacje

Potrzebne są regulacje, które ograniczą napływ globalnego kapitału instytucjonalnego na rynek mieszkań w Polsce - ocenia prezes HRE Think Tank Michał Cebula. Jego zdaniem, potrzebne są też regulacje, które zapobiegać będą spekulacyjnym inwestycjom na rynku działek czy samych mieszkań. 
Zobacz więcej na temat:  mieszkania na wynajem mieszkania GOSPODARKA inwestycje budownictwo

POLSKI ŁAD Wiceminister rozwoju: własne mieszkanie lub dom dla młodych to realna szansa na poprawę dzietności

Wprowadzamy gwarancję wkładu własnego, umorzenie części kredytu mieszkaniowego przy większej liczbie dzieci, budowę domów bez zbędnych obciążeń administracyjnych, ograniczenia w nadmiernym podnoszeniu cen nowo budowanych mieszkań – wszystko to ma pomóc młodym Polakom w zakładaniu rodzin i posiadaniu jak największej liczby dzieci. Jest to niezbędne dla naszej demografii i państwo jest gotowe ten wydatek ponieść – mówił w audycji "Rządy Pieniądza" wiceminister rozwoju i technologii Piotr Uściński.
Zobacz więcej na temat:  mieszkania Polski Ład GOSPODARKA

Gospodarka wychodzi z pandemicznego osłabienia. Sprzedaż detaliczna wyższa niż przed rokiem

Wszystko wskazuje na to, że gospodarka zaczyna odrabiać kowidowe straty i wchodzić na normalne tory. Szacunki GUS, mówią o wyższym niż przewidywano wzroście PKB w II kwartale tego roku o 11,2 proc., rosną też ważne wskaźniki dotyczące: sprzedaży detalicznej oraz produkcji budowlano-montażowej.
Zobacz więcej na temat:  pkb GOSPODARKA sprzedaż detaliczna produkcja gus handel mieszkania