X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
media

Medioznawca: "Fakt" przekroczył granice dopuszczalne w dziennikarstwie

- To pierwsza kampania prezydencka, do której tak ostro w samym finale włączyły się opiniotwórcze, komercyjne media wydawane przez kapitał zagraniczny w Polsce. To będzie dobry asumpt do tego, żeby jednak dyskurs z tym związany dalej rozwijać, nie ucinać go - mówi w "Komentarzu poranka" w Programie 1 Polskiego Radia medioznawca i religiolog dr Hanna Karp.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Nasz komentarz wybory prezydenckie polityka wybory prezydenckie 2020 prasa prasa drukowana media

Trzaskowski chce likwidacji TVP Info. Szczerski: w niedzielę obrońmy wolność słowa

W czwartkowej "Rzeczpospolitej" Rafał Trzaskowski zapowiedział, że jako prezydent przedstawiłby ustawę likwidującą TVP Info. "Trzeba obronić w niedzielę wolność słowa przeciwko takim politykom, którzy chcą ustawą zamykać usta dziennikarzom" - skomentował tę zapowiedź szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media TVPinfo Rafał Trzaskowski Krzysztof Szczerski wolność słowa

Pracownik warszawskiego ratusza w roli dziennikarza przepytywał Trzaskowskiego. Rzecznik zaskoczona

- Jesteśmy zaskoczeni, że pracownik urzędu m.st. Warszawa Grzegorz Jakubowski zadawał pytania Trzaskowskiemu; nikogo nie informował o tym zamiarze - napisała we wtorek rzecznik warszawskiego ratusza Karolina Gałecka. Podczas "Areny prezydenckiej" Jakubowski występował jako przedstawiciel "Najwyższego Czasu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa Rafał Trzaskowski debata wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza polityka media

Jolanta Hajdasz: wydawnictwa takie jak "Fakt" są przeciwko prezydentowi

- Wydawnictwa takie jak "Fakt" wpisują się w kampanię prezydencką w Polsce, popierając jednego kandydata jednoznacznie, a drugiego w brutalny sposób atakując. Ten pierwszy kandydat to Rafał Trzaskowski, drugi to Andrzej Duda - powiedziała dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Jolanta Hajdasz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA fakt dziennikarstwo media kampania prezydencka

"Wyrasta nam coś na kształt V kolumny". Piotr Cywiński o niemieckich mediach w Polsce

- Za grzech zaniedbania płacimy koszmarną cenę. Polsce przyprawia się krzywą gębę. To my jesteśmy ksenofobami i żydożercami, zakłócamy spokój w rozwijającej się Europie. To jest efekt tego, że mamy rynek medialny zdominowany przez zagraniczne koncerny. Nie udawajmy, że kapitał nie ma narodowości - mówił w Polskim Radiu publicysta Piotr Cywiński.
Zobacz więcej na temat:  media fakt Niemcy Andrzej Duda

Zaproszenie na "Arenę prezydencką". TVP odpowiada Trzaskowskiemu

Sztab Rafała Trzaskowskiego wystosował do Telewizji Polskiej zaproszenie na organizowaną w Lesznie "Arenę prezydencką". Równolegle ma jednak odbyć się organizowana przez TVP debata w Końskich, w której udział potwierdził Andrzej Duda. Telewizja wydała w tej sprawie oświadczenie, w którym przypomina, że to jej wydarzenie jest zgodne z kodeksem wyborczym i rozporządzeniem KRRiT.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 debata TVP media Rafał Trzaskowski