X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
media społecznościowe

"Skandaliczne i haniebne". Związkowcy SG zawiadomili prokuraturę o zniesławiających wpisach

- Chodzi o wpisy osób, które naszym zdaniem nie rozumieją tego, co się dzieje na granicy. Które takimi wypowiedziami powodowały, że mogły wpłynąć na morale funkcjonariuszy w takim ciężkim okresie - powiedział Marcin Kolasa, szef zarządu głównego NSZZ Funkcjonariuszy SG.
Zobacz więcej na temat:  straż graniczna prokuratura mowa nienawiści służby i bezpieczeństwo media społecznościowe POLSKA

Po premierze filmu "Śmierć Zygielbojma". Piotr Gliński: moim obowiązkiem jest także kształtować polską kinematografię

- Z powodu różnic dotyczących kilku zdań na temat historii robi się aferę, po której trzeba opowiadać, zamiast mówić o znacznie ważniejszej rzeczy, jaką był ten film i temat, który poruszał. To bardzo niebezpieczne, to nie tylko niszczenie demokracji, ale i polskiej wspólnoty - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Piotr Gliński, komentując dyskusję po premierze filmu "Śmierć Zygielbojma".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 media społecznościowe Dorota Kania Piotr Gliński film polski Holokaust