X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
mazowieckie

"Nie da się w nieskończoność przykrywać własnych błędów". Warszawski radny PiS o Rafale Trzaskowskim

- Nie da się w nieskończoność przykrywać własnych błędów, przerzucając winę na rząd. Jest gdzieś linia krytyczna, po której warszawiacy powiedzą "dość". Miłość do Rafała Trzaskowskiego nie jest w stolicy bezwzględna - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Maciej Bińkowski, radny PiS w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa Rafał Trzaskowski polityka mazowieckie regiony Magdalena Złotnicka Polskie Radio 24

Kontrowersyjna sprzedaż Błoni Elekcyjnych. Jest stanowisko warszawskiego ratusza

Jedyną możliwością odzyskania przez miasto stołeczne sprzedanej przed czterema laty nieruchomości na Błoniach Elekcyjnych byłoby jej odkupienie o dewelopera – poinformował wydział prasowy ratusza. Warszawski ruch miejski - Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze - uważa, że transakcja sprzedaży odbyła się niezgodnie z prawem. W sprawę zaangażowali się też okoliczni mieszkańcy, sprzeciwiający się budowie apartamentowców na części działki.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa inwestycje deweloper Miasto Jest Nasze Rafał Trzaskowski POLSKA mazowieckie regiony

Podział województwa mazowieckiego. Grzegorz Puda: te zmiany będą konieczne

- Jeśli to zostanie dobrze przeanalizowane i przygotowane, będziemy mogli mówić o dobrej zmianie dla tego regionu - mówił o ew. podziale Mazowsza wiceminister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda. - Byłbym bardzo ostrożny co do realizacji tego postulatu. To ma kontekst polityczny, który może zniszczyć tę ideę - ocenił Jacek Czerniak z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  województwo mazowieckie Warszawa regiony POLSKA mazowieckie Mazowsze