X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
lubelskie

Sejm uchwalił tzw. ustawę antykorupcyjną, przygotowaną przez Kukiz'15

Sejm uchwalił w piątek tzw. ustawę antykorupcyjną, przygotowaną przez koło Kukiz'15. Za jej przyjęciem opowiedziało się 286 posłów, jeden był przeciwny, a 158 wstrzymało się od głosu. Chodzi o nowelizację Kodeksu karnego i innych ustaw, zwaną "ustawą antykorupcyjną". Została ona przygotowana przez posłów koła Kukiz'15-Demokracja Bezpośrednia i poparta przez PiS w ramach umowy politycznej zawartej między oboma ugrupowaniami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka podlaskie lubelskie Białoruś GOSPODARKA

Będą rekompensaty za straty związane ze stanem wyjątkowym. Sejm przyjął ustawę

Sejm przyjął ustawę w sprawie rekompensaty dla podmiotów gospodarczych w związku ze stanem wyjątkowym przy granicy z Białorusią. Dokument dotyczy podmiotów świadczących usługi albo prowadzących działalność gospodarczą w części województwa podlaskiego oraz części województwa lubelskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka stan nadzwyczajny granica podlaskie lubelskie Białoruś GOSPODARKA

Śmierć 34-latka w Lublinie. Wszczęto śledztwo ws. przekroczenia uprawnień przez policjantów

Jak podkreślił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, w śledztwie ws. śmierci 34-latka z Lubina kluczowe jest ustalenie przyczyny i momentu zgonu mężczyzny. Zaznaczył, że nagrania monitoringu oraz rozmów przedstawicieli służb mają istotne znaczenie dla wyjaśnienia sprawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo policja regiony lubelskie policja polska prokuratura

Lubelskie: policjant potrącony przez samochód podczas próby zatrzymania. Padły strzały

Policjanci z Radzynia Podlaskiego po pościgu i oddanych strzałach z broni palnej zatrzymali 34-latka, który w niedzielę wieczorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej w miejscowości Gąsiory (woj. Lubelskie) - poinformowała policja. Podczas zarządzonej blokady mężczyzna kierujący volkswagenem potrącił policjanta. Funkcjonariusz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony policja policja polska służby i bezpieczeństwo lubelskie

Stan wyjątkowy przy granicy. Szczerski: rozporządzenie zostało przekazane ONZ

- Rozporządzenie prezydenta Andrzeja Dudy o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na części terytorium Polski zostało w imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych przekazane Sekretarzowi Generalnemu ONZ - poinformował stały przedstawiciel RP przy ONZ Krzysztof Szczerski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA stan nadzwyczajny Andrzej Duda Krzysztof Szczerski imigranci w Europie migracja kryzys migracyjny ćwiczenia wojskowe konstytucja podlaskie lubelskie granica kancelaria prezydenta

Stan wyjątkowy w dwóch województwach? Rząd zajmie się projektem uchwały

Rząd zajmie się projektem uchwały o skierowaniu do prezydenta Andrzeja Dudy wniosku dotyczącego wprowadzenia stanu wyjątkowego na obszarze części województw podlaskiego i lubelskiego. Sprawa dotyczy sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Wnioskodawcą projektu uchwały jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Posiedzenie rządu rozpocznie się o godzinie 11.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda MSWiA Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji migracja kryzys migracyjny regiony służby i bezpieczeństwo granica podlaskie lubelskie imigranci w Europie