X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
lewica

Lekarz ws. koronawirusa: zachowujmy elementarne środki ostrożności

- Nie wpadajmy w panikę, unikajmy ludzi, którzy mogą być zainfekowani, nie zbliżajmy się do kaszlących. Spokojnie i z rozwagą zmniejszajmy ryzyko infekcji, nie ma powodów do dramatyzowania - przekonywał w Polskim Radiu 24 Zdzisław Wolski, lekarz chorób wewnętrznych, poseł Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 PiS kampania wyborcza lewica koronawirus

Prof. Żaryn: swoim stosunkiem do Żołnierzy Wyklętych lewica pokazuje, że nie chce wyjść z komuny

- Lewica zamiast atakować Żołnierzy Wyklętych, powinna poszukać wśród nich kogoś bliskiego ich ideałom. To smutne, że to środowisko nie potrafi docenić także patriotów lewicowych, którzy ginęli po II wojnie światowej. W ten sposób lewica pokazuje, że nie chce wyjść z komuny - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Jan Żaryn, historyk (Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej). Gościem audycji był również prof. Tomasz Panfil (IPN, KUL).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Żołnierze Wyklęci historia Polski komunizm lewica Lewica Razem Jan Żaryn Dorota Kania

"Instytucje działają, problemem jest przepływ informacji". Senator Lewicy o koronawirusie

- Mamy odpowiednie służby, mamy dobrze wyszkolonych i lekarzy, i diagnostów laboratoryjnych, i wirusologów, i ludzi, którzy pracują w Sanepidzie. Troszkę jest według mnie słaba informacja przepływająca do osób, które ewentualnie mogą być chore - mówił w Polskim Radiu 24 senator Lewicy Wojciech Konieczny, lekarz neurolog.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koronawirus Polskie Radio 24 lewica Senat Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia GIS

Poseł Lewicy o kampanii wyborczej Biedronia: łączymy doświadczenie z młodością

- Prof. Marek Belka to kolejna osoba, która dołącza do grona doradców Roberta Biedronia. Każdy, kto dzisiaj ubiegałby się o wysokie stanowisko chciałby, aby  osoby z takim doświadczeniem zawodowym i życiowym mu odradzały – mówił w Polskim Radiu 24 Wiesław Szczepański poseł Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka służba zdrowia Robert Biedroń lewica wybory prezydenckie 2020 Antoni Trzmiel

Beata Maciejewska: doświadczenie ambasadora Cioska będzie pomocne Robertowi Biedroniowi

- Dla nas znaczenie ma to, że ambasador Ciosek jest osobą, która ma ogromne doświadczenie, jest dla nas źródłem wiedzy. Jesteśmy dzisiaj Lewicą, czyli zjednoczonymi siłami Wiosny, SLD i Razem w Parlamencie, tworzymy jeden zespół, staramy się, by można było korzystać z dobrych doświadczeń – mówiła w Polskim Radiu 24 Beata Maciejewska, rzeczniczka sztabu Roberta Biedronia (Wiosna).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka służba zdrowia Robert Biedroń lewica wybory prezydenckie 2020

Biedroń wybrał doradcę ds. polityki międzynarodowej. To b. minister w rządzie Jaruzelskiego

Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń poinformował, że jego doradcą ds. międzynarodowych będzie Stanisław Ciosek. - To dla mnie zaszczyt, że mogę przedstawić w gronie moich doradców osobę wybitną - powiedział Biedroń. W latach 80. Ciosek wszedł w skład rządu Józefa Pińkowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego jako minister-członek Rady Ministrów do spraw związków zawodowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA lewica Robert Biedroń wybory prezydenckie 2020 polityka