X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
lato

Prognoza pogody: będzie gorąco, nawet do 32 stopni na plusie

Jak informuje IMGW Europa wschodnia i częściowo zachodnia jest w zasięgu wyżu z ośrodkami nad zachodnią Rosją i Atlantykiem. Pozostały obszar kontynentu obejmują swym zasięgiem niże z ośrodkami nad Wyspami Brytyjskimi i Morzem Norweskim. Polska jest pod wpływem płytkiej zatoki niżu z ośrodkiem nad Morzem Norweskim. Do kraju napływa gorąca masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW lato

Prognoza pogody: fala upałów. Lokalnie burze z gradem

Jak informuje IMGW przeważający obszar kontynentu jest pod wpływem wyżów, jedynie północno-zachodnia Europa znajduje się w zasięgu niżów. Nad północną częścią kontynentu przemieszczają się układy frontów atmosferycznych. Wschodnia i północno-wschodnia część Polski pozostaje w zasięgu wyżu znad Rosji, reszta kraju dostaje się pod wpływ zatoki związanej z rozległym układem niżowym nad Atlantykiem. Z południa nadal napływa bardzo ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Ciśnienie będzie spadać.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW lato