X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
kwarantanna

Wirusolog: stosowanie się do zaleceń rządu pozwoli opanować pandemię koronawirusa

- Ograniczanie do minimum kontaktów i aktywności poza domem wpłynie zarówno na tempo jak i charakter rozwoju epidemii - mówiła Informacyjnej Agencji Radiowej krajowy konsultant w dziedzinie epidemiologii Profesor Iwona Paradowska-Stankiewicz. W Polsce obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zdrowie pandemia koronawirus Koronawirus w Polsce kwarantanna COVID-19 choroby zakaźne medycyna

"Proszę o cierpliwość". Angela Merkel przygotowuje obywateli na "trudne czasy"

Rzecznik prasowy niemieckiego rządu Steffen Seibert zamieścił na Twitterze telefoniczną wypowiedź Angeli Merkel, w której kanclerz stwierdziła, że naród niemiecki czekają trudne chwile. Wcześniej prezydent Frank Walter Steinmeier, przemawiając do obywateli, apelował o cierpliwość i solidarność.
Zobacz więcej na temat:  Niemcy Europa koronawirus wirus pandemia kwarantanna COVID-19 Angela Merkel ŚWIAT

RELACJA Ponad pół miliona zakażonych koronawirusem. Świat w dobie SARS-CoV-2

Liczba zakażonych koronawirusem na świecie przekroczyła pół miliona - informuje amerykański Uniwersytet Johna Hopkinsa, który zajmuje się monitorowaniem pandemii. Zmarły już ponad 24 tysiące osób, a epicentrum epidemii nadal stanowi Europa. Coraz gorsza sytuacja jest w Stanach Zjednoczonych. Na bieżąco śledzimy obraz świata w cieniu pandemii SARS-CoV-2.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT koronawirus choroby zakaźne epidemia pandemia COVID-19 kwarantanna

Sejm przyjął zmiany w regulaminie izby. Będzie zdalne głosowanie

Sejm przyjął zmiany w regulaminie izby niższej, umożliwiające obrady i głosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Zmiana umożliwi przeprowadzenie głosowań zdalnych. "Za" było 250 posłów, przeciw - 104, 14 wstrzymało się od głosu.
Zobacz więcej na temat:  Sejm polityka koronawirus Koronawirus w Polsce wirus pandemia kwarantanna COVID-19 bezpieczeństwo POLSKA

Psycholog: okres kwarantanny może być dla nas szansą. Warto być wyrozumiałym

– To, jak się do siebie na co dzień odnosimy, buduje atmosferę w domu, w związku. I zwłaszcza teraz, kiedy możemy mieć trochę więcej stresu, różne swoje obawy i każdy będzie inaczej je prezentował i inaczej przeżywał, to warto być bardziej wyrozumiałym – mówiła w Programie 3 Polskiego Radia psycholog Anna Golan.
Zobacz więcej na temat:  Trójka POLSKA społeczeństwo Koronawirus w Polsce psychologia kwarantanna pandemia Patrycjusz Wyżga