X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
koalicja obywatelska

Zdrojewski o wywiadzie Tuska: bycie totalną opozycją to wielki błąd, który trochę nas kosztował

- Powinniśmy być bardzo wymagającym recenzentem, ale obiektywnym. Nie do końca zgadzam się z tym "codziennym skakaniem PiS do gardła". Wykluczanie jakiejkolwiek współpracy jest błędem - powiedział w Polskim Radiu 24 Bogdan Zdrojewski, senator Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Stanisław Janecki Bogdan Zdrojewski Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja Borys Budka

"Dobrze, że rząd zareagował". Piotr Borys o działaniach ws. Białorusi

- Wiemy, jak bardzo mocno angażowaliśmy się w partnerstwo wschodnie. Nigdy nie było tak wielkiej pomocy dla Ukrainy i Białorusi jak za czasów Radosława Sikorskiego i Grzegorza Schetyny. Wtedy polska polityka zagraniczna stała się domeną wszystkich Polaków wspierających Partnerstwo Wschodnie - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Borys, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś wybory na Białorusi Polityka zagraniczna Polski Platforma Obywatelska polityka koalicja obywatelska Adrian Klarenbach Europa Ukraina opozycja

Maciej Kożuszek: Borys Budka popełnia kardynalne błędy. W PO są bardzo głębokie problemy

- W Platformie Obywatelskiej są bardzo głębokie problemy. Borys Budka ma krytyków i na zewnątrz, i wewnątrz partii. Popełnia kardynalne błędy. Momentami bardziej rozważne wydaje się kiedyś krytykowane przywództwo Grzegorza Schetyny - podkreślił w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek. Gośćmi audycji byli także: Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego) i Jerzy Mosoń (Fundacja FIBRE).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska Mirosław Skowron polityka Platforma Obywatelska Borys Budka Grzegorz Schetyna

Lubnauer: w opozycji trwa dyskusja o jej przyszłości. Budka ma silny mandat

- Naturalne jest, że w opozycji trwają dyskusje na temat jej przyszłości. Natomiast mandat Borysa Budki jest i był silny. W PO władze wybiera się demokratycznie. Przewodniczący został wybrany przy zdecydowanym poparciu członków ugrupowania - powiedziała w Polskim Radiu 24 Katarzyna Lubnauer, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska Mirosław Skowron Katarzyna Lubnauer polityka Platforma Obywatelska Borys Budka

FELIETON Miniaturowy Schetyna i zatrzęsienie frakcji. Felieton Magdaleny Złotnickiej

Media skupiają się na konflikcie między byłym szefem PO Grzegorzem Schetyną a obecnym liderem Platformy Borysem Budką. Tymczasem karty usiłuje rozdawać sekretarz generalny partii, Marcin Kierwiński. W tle zaś mnożą się frakcje tak w samej PO, jak i w całej Koalicji Obywatelskiej - pisze w swoim felietonie Magdalena Złotnicka.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska opozycja Grzegorz Schetyna Borys Budka polityka felieton Magdalena Złotnicka POLSKA koalicja obywatelska