X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
koalicja obywatelska

ANALIZA Koszalin jak Floryda? Czyli polityczny spór o liczenie głosów

PiS złożyło wnioski do Sądu Najwyższego, chce ponownego przeliczenia głosów w sześciu okręgach. Wątpliwości dotyczą wyborów do Senatu. Opozycja bije na alarm mówiąc, że PiS za wszelką cenę usiłuje odzyskać tam większość. Rządzący oponują mówiąc, że te działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa i praktyk stosowanych w demokratycznych państwach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Senat Wybory parlamentarne 2019 Sąd Najwyższy Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska

D. Grzędziński o protestach wyborczych: nie sądzę, żeby to coś zmieniło

- Protesty wyborcze? Przeważnie na niczym się to kończy - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz. Gośćmi "Debaty Poranka" byli również Mirosław Skowron ("Super Express") oraz publicysta Dariusz Grzędziński.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019 wybory w Polsce Jacek Liziniewicz Dorota Kania PSL SLD koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PSL-Koalicja Polska

L. Burzyńska: straszenie, że nauczyciele będą karani, to bzdura

- Proponowane zmiany w prawie, w żaden sposób nie zakazują i nie wykluczają przekazywania wiedzy w zakresie edukacji seksualnej - tak poseł Lidia Burzyńska (PiS) mówiła o obywatelskim projekcie nowelizacji Kodeksu karnego przygotowanego przez inicjatywę "Stop pedofilii". Gościem audycji w PR24 był także poseł elekt Maciej Gdula (Lewica).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 wybory w Polsce koalicja obywatelska SLD

Dariusz Joński: zawsze byłem, jestem i będę lewicowy

- Zawsze byłem, jestem i będę lewicowy. Kiedy przestałem pełnić funkcję posła, to przez ostatnie 4 lata pracowałem nad projektami lewicowymi. Zbieraliśmy podpisy m.in. pod ciepłymi posiłkami dla dzieci. Lewica zawsze była mi bliska - powiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Joński z Inicjatywy Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Lewica Razem SLD koalicja obywatelska Inicjatywa Polska Dariusz Joński Barbara Nowacka Łódź

Apel Grzegorza Schetyny: nie oceniajmy źle wyników wyborów

"Wyniki wyborów, choć są dalekie od naszych ambicji, nie oceniajmy ich źle" - zaapelował lider Grzegorz Schetyna w liście do członków PO i wyborców Koalicji Obywatelskiej. Przedstawił "scenariusz budowy lepszej Polski" oraz zwrócił się z apelem o współpracę opozycji oraz spójność PO i KO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska wybory w Polsce koalicja obywatelska Wybory parlamentarne 2019

Najmłodsi posłowie przyszłego Sejmu: nasz wiek to atut

– Gdy spotykałem się z ludźmi, młodość była traktowana raczej jako atut. Mówiłem, że jestem z wykształcenia matematykiem, ekonomistą. Ludzie traktowali mnie jako młodego, dobrze wykształconego, pełnego energii, dynamizmu człowieka, który może wnieść coś dobrego do tej polityki – mówił nowo wybrany poseł-elekt Robert Gontarz z PiS. Gościem "Pulsu Trójki" był także Mateusz Bochenek z KO.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka polityka koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PiS Marcin Pośpiech

W. Bernacki: Zjednoczona Prawica nie ogranicza swobód obywatelskich

- Polacy w obecnej kadencji Sejmu otrzymają niesamowitą lekcję z zakresu myśli i barw politycznych. Debata będzie miała szansę wyrażać opinie wszystkich Polaków - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł elekt prof. Włodzimierz Bernacki (PiS). Gościem audycji był również poseł elekt Marcin Kulasek (SLD).
Zobacz więcej na temat:  polityka Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Wybory parlamentarne 2019 LGBT SLD POLSKA

Sebastian Kaleta: potrzebne prawo chroniące najmłodszych

- Nie chciałbym, by mojemu dziecku prezentowano w szkole treści, które proponują środowiska lewicowe. Dlatego prawo chroniące najmłodszych jest potrzebne - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł-elekt Sebastian Kaleta (PiS). Gościem audycji był również poseł-elekt Krzysztof Śmiszek (Wiosna).
Zobacz więcej na temat:  polityka Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska Platforma Obywatelska Wybory parlamentarne 2019 Stanisław Janecki LGBT