X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
katastrofa budowlana

Relacja Polaka pracującego przy usuwaniu gruzu po atakach 11 września: w tym potwornym napięciu nie czułem zmęczenia

Inż. Jan Szumański nadzorował pracę przy usuwaniu gruzu i oczyszczaniu terenu po atakach 9/11. Twierdzi, że było to wymagające samozaparcia, improwizacji i nowych rozwiązań doświadczenie. - Trzy pierwsze dni i noce nie zmrużyłem oka. W potwornym napięciu nie czułem zmęczenia - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  11 września 2001 roku terroryzm Nowy Jork zamach USA katastrofa budowlana ŚWIAT Ameryka

W wyniku wybuchu zawalił się budynek w Toruniu. Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej

Potężna eksplozja spowodowała zawalenie się budynku w Toruniu. Na tę chwilę nie ma informacji o ofiarach. - Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Wykorzystywany jest także specjalistyczny sprzęt poszukiwawczy - powiedział nam mł. bryg. Arkadiusz Piętak, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Zobacz więcej na temat:  wypadek wybuch Toruń katastrofa budowlana straż pożarna POLSKA regiony

Katastrofa budowlana w Chorzowie. Strażacy przystąpili do odgruzowania terenu

- Nikogo nie było pod gruzami trzypiętrowej kamienicy, która zawaliła się w sobotę wieczorem w centrum Chorzowa - potwierdzili strażacy, którzy w niedzielę rano zakończyli przeszukiwanie gruzowiska. Trwa odgruzowanie terenu katastrofy. Ewakuowani mieszkańcy sąsiedniej kamienicy mogą wrócić do domu.
Zobacz więcej na temat:  straż pożarna katastrofa budowlana kamienica pomoc POLSKA służby i bezpieczeństwo regiony Śląsk Chorzów śląskie

Rośnie liczba ofiar katastrofy na Florydzie. Służby wciąż przeszukują gruzowisko

W ruinach 12-piętrowego bloku, który zawalił się w Surfside, niedaleko Miami, na Florydzie, znaleziono ciało piątej ofiary katastrofy - poinformowała burmistrz Miami, Daniella Levine Cava. Na miejscu wciąż trwa akcja poszukiwawcza, jednak pracę utrudnia wciąż nieugaszony pożar w głębi ruin, którego przyczyny nie ustalono.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Ameryka Północna Ameryka Miami służby i bezpieczeństwo katastrofa budowlana

Zawalił się dwunastopiętrowy wieżowiec w Miami. Wielu zaginionych, władze obawiają się dużej liczby ofiar

Na przedmieściach Miami na Florydzie trwa akcja poszukiwania ofiar po zawaleniu się części dwunastopiętrowego budynku mieszkalnego. Jak dotąd potwierdzono śmierć jednej osoby. Władze obawiają się jednak dużej liczby ofiar. W tej chwili 99 osób uznanych jest za zaginionych. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka Północna Stany Zjednoczone USA Miami katastrofa budowlana