X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
kancelaria prezydenta

Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Kancelaria Prezydenta przygotuje projekt rozszerzenia usługi asystencji

Kancelaria Prezydenta pracuje nad projektem przepisów w sprawie rozszerzenia usługi asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnościami. Dziś nad nowelizacją obradowała prezydencka Rada ds. Społecznych. Szczegóły nowelizacji mają być znane już w grudniu, przepisy mogą zostać przyjęte w przyszłym roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo niepełnosprawni niepełnosprawność kancelaria prezydenta

Byłe pierwsze damy pod placówką Straży Granicznej. Bogna Janke: obecna pani prezydentowa nie zastała zaproszona

- Pani prezydentowa Agata Kornhauser-Duda nie dostała żadnego zaproszenia do udziału w inicjatywie byłych pierwszych dam; wydaje się, że wypada, by pierwszą damę zaprosić do udziału w akcji w jakiś bardziej bezpośredni sposób - podkreśliła minister w Kancelarii Prezydenta Bogna Janke.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka kancelaria prezydenta granica Białoruś Agata Kornhauser-Duda

"Głos młodych ludzi jest brany pod uwagę". Rzepecki o prezydenckiej Radzie ds. Młodzieży

- Będziemy wspierać pana prezydenta w wypracowaniu konkretnych pomysłów, rozwiązań, ale także włączać się w konkretne działania, które służą rozwojowi nas młodych w naszym kraju - podkreślił na antenie Polskiego Radia 24 stojący na czele nowo powołanej rady Łukasz Rzepecki, doradca prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 młodzież Antoni Trzmiel polityka kancelaria prezydenta Narodowa Rada Rozwoju

"Reżim białoruski chce śmierci, chce tragedii". Kumoch o sytuacji na granicy

– Jeśli otworzymy granice na oścież, to odpowiedzią reżimu nie będą podziękowania, tylko sprowadzanie kolejnych ludzi w wielokrotnie większych liczbach – mówił w Programie 3 Polskiego Radia sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Jakub Kumoch.
Zobacz więcej na temat:  Jakub Kumoch kancelaria prezydenta granica Białoruś służby i bezpieczeństwo migracja imigranci w Europie Trójka Beata Michniewicz POLSKA