X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
kancelaria premiera

Szef KPRM: przymusowe szczepienia przeciw COVID-19 przyniosłyby więcej szkody niż pożytku

- Przymusowe szczepienia przeciwko COVID-19 mogłyby doprowadzić do poważnego zaognienia sytuacji, co w konsekwencji przełożyłoby się negatywnie na cały proces szczepień. To oznacza, że takie działanie przyniosłoby więcej szkody niż pożytku - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kancelaria premiera Michał Dworczyk szczepienia COVID-19 koronawirus pandemia szczepionka sars-cov-2 zdrowie Koronawirus w Polsce społeczeństwo

Dworczyk o stanie nadzwyczajnym: jedyne racjonalne działanie

– Wierzę, że Sejm zgodnie z obowiązującymi przepisami zatwierdzi wprowadzenie stanu wyjątkowego. Jest to jedyne, racjonalne działanie w tym momencie. W rozmowach z koleżankami i kolegami z opozycji można usłyszeć, że duża część z nich rozumie tę sytuację – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk (szef Kancelarii Premiera).
Zobacz więcej na temat:  Trójka Michał Dworczyk stan nadzwyczajny Sejm migracja kryzys migracyjny Prawo i Sprawiedliwość kancelaria premiera opozycja granica polityka Beata Michniewicz

Nowy pełnomocnik ds. transformacji cyfrowej w MEiN. Będzie koordynować proces cyfryzacji systemu oświaty

Minister Przemysław Czarnek powołał Justynę Orłowską na pełnomocnika Ministra Edukacji i Nauki do spraw Transformacji Cyfrowej. Do tej pory była m.in. pełnomocnikiem premiera do spraw GovTech.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo kancelaria premiera Przemysław Czarnek premier Mateusz Morawiecki Ministerstwo Edukacji i Nauki transformacja cyfrowa informatyka szkoła szkolnictwo wyższe edukacja

Premier w rocznicę Porozumienia Szczecińskiego: Solidarność była dla świata prawdziwym objawieniem

"Solidarność była dla całego świata prawdziwym objawieniem, obnażyła pierwsze i największe kłamstwo komunizmu" - napisał w liście do uczestników uroczystości w 41. rocznicę podpisania Porozumienia Szczecińskiego premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Solidarność porozumienia sierpniowe historia Polski strajki sierpniowe społeczeństwo kancelaria premiera Mateusz Morawiecki Szczecin Pomorze Zachodnie

Premier we Wrocławiu: miejsca upamiętnienia Lecha Kaczyńskiego to drogowskazy ku przyszłości

- Lech Kaczyński potrafił łączyć umiar ze skutecznością, romantyzm z pozytywizmem. Zawsze dbał o prawdę i ludzi pracy - mówił premier Mateusz Morawiecki we Wrocławiu podczas uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Lech Kaczyński Wrocław społeczeństwo polityka kancelaria premiera Jarosław Kaczyński PiS

"Pensje rosną w sposób bardzo wyraźny". Sekretarz stanu w KPRM o finansach Polaków

- Z roku na rok bardzo poprawiają się warunki życia w Polsce, pensje rosną w sposób bardzo wyraźny - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Mazurek (sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pełnomocnik rządu ds. polityki młodzieżowej).
Zobacz więcej na temat:  kancelaria premiera finanse finanse osobiste podatki pit GOSPODARKA gospodarka polska ulga podatkowa Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 POLSKA

Premier Mateusz Morawiecki złoży wizytę na polsko-białoruskiej granicy

Premier Mateusz Morawiecki we wtorek po południu będzie wizytował granicę polsko-białoruską w województwie podlaskim, gdzie weźmie udział w odprawie z dowództwem Straży Granicznej, a także spotka się z przedstawicielami Straży Granicznej, Wojska Polskiego i policji - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Ministerstwo Obrony Narodowej kancelaria premiera Mateusz Morawiecki