X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
imigranci w Europie

"Jedynym winnym cierpienia jest reżim białoruski". Premier o sytuacji na granicy

Będziemy bronili naszej granicy z całą determinacją, jedynym winnym cierpienia ludzkiego i ofiar jest wyłącznie reżim białoruski, będziemy robić wszystko, by skutecznie zabezpieczyć granicę Polski i UE przy zachowaniu wszelkich humanitarnych środków - oświadczył premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony służby i bezpieczeństwo straż graniczna imigranci w Europie Mateusz Morawiecki

"Mamy do czynienia z reżimem zbrodniczym". Wawrzyk o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

- Reżim nie patrzy na życie i zdrowie migrantów, reżim patrzy na realizację swoich niecnych celów - powiedział w audycji "24 Pytania - Rozmowa Poranka" na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych, odnosząc się do informacji o śmierci trzech osób na granicy polsko-białoruskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka migracja imigranci w Europie granica Białoruś MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych Piotr Wawrzyk Stanisław Janecki

Ruszyło śledztwo ws. śmierci trzech osób przy granicy z Białorusią. Podano prawdopodobną przyczynę zgonów

Prokuratura Okręgowa w Suwałkach, w jednym śledztwie będzie wyjaśniać okoliczności śmierci trzech osób, prawdopodobnie imigrantów, których zwłoki znaleziono w pasie przygranicznym na terenie województwa podlaskiego. Pierwsze informacje z sekcji zwłok wskazują, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie śmierć prokuratura Białoruś POLSKA sądownictwo

Wysokie na 2,5 m ogrodzenie, 130 km zasieków. Szef MON o zabezpieczeniu granicy z Białorusią

- Już 80 km ogrodzenia wysokości 2,5 metra zostało zbudowane, położono też ponad 130 km zasieków wojskowych - mówił w niedzielę w Olsztynie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, odnosząc się do budowy przez wojsko ogrodzenia na granicy z Białorusią.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zamość regiony Mariusz Błaszczak granica Białoruś stan nadzwyczajny imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo

"To Łukaszenka odpowiada za zaistniałą sytuację". KE staje po stronie Polski i broni Straży Granicznej

Komisja Europejska odpiera zarzuty pod adresem Polski dotyczące złego traktowania migrantów. - To Alaksandr Łukaszenka odpowiada za zaistniałą sytuację - powiedział rzecznik Komisji Peter Stano, który był pytany przez dziennikarzy o złe traktowanie uciekinierów przez polskie służby graniczne.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Komisja Europejska POLSKA Białoruś imigranci w Europie wojna hybrydowa prawa człowieka