X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
grunty

"W labiryncie prawa"

"Dlaczego nie możemy wykupić gruntu pod budynkami, w których prowadzimy działalność od ponad 20 - lat" - pytają przedstawiciele warszawskiego Stowarzyszenia Inwestorów, działającego w gminie Bemowo. Spór o grunt trwa już 8 lat. Inwestorzy są rozgoryczeni. Na swoje budynki wydali miliony, czasem miliardy. Ich inwestycje przekraczają wielokrotnie wartość gruntu, ale powstały na terenach Skarbu Państwa przyrzeczonych w latach 70 - tych spółdzielniom mieszkaniowym. Na obrzeżach miast powstawały osiedla z wielkiej płyty tzw. "sypialnie", pustynie bez zaplecza. Nie było sklepów, punktów usługowych, obiektów kulturalnych itp. Urzędy wpuściły na te tereny prywatnych inwestorów, żeby wypełnili tę pustkę. To początek historii...
Zobacz więcej na temat:  grunty