X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
gaz

TYLKO U NAS "Największą rolę odegrało działanie Gazpromu". Prezes PGNiG o wzroście cen gazu

- Zakładam, że ceny gazu spadną pewnie dopiero na wiosnę. Okres zimowy to czas, kiedy zapotrzebowanie będzie rosnąć. Magazyny na zachodzie Europy dalej są niezapełnione w dostatecznym poziomie - mówił w rozmowie z Polskim Radiem 24 prezes PGNiG Paweł Majewski. Podkreślił równocześnie, iż Polska jest w o tyle lepszej sytuacji, że nasze magazyny są praktycznie pełne, dzięki czemu nie grozi nam brak gazu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 PGNiG gaz Gazprom GOSPODARKA POLSKA

NASZ WYWIAD Gazowy poker Kremla. Agata Łoskot-Strachota: chodzi o NS2, nowe kontrakty i odroczenie wyroku na gaz w Zielonym Ładzie

- W interesie Rosji jest przede wszystkim jak największy zarobek Gazpromu, ponadto Moskwa chce wpłynąć na ogólny kształt relacji z Unią, na sposób stosowania unijnego prawa i regulacji przy eksporcie rosyjskiego gazu, m.in. wobec Nord Streamu 2 – mówi portalowi PolskieRadio24.pl Agata Łoskot-Strachota z Ośrodka Studiów Wschodnich, komentując cele Rosji podczas trwającego kryzysu gazowego.
Zobacz więcej na temat:  NASZ WYWIAD gaz Rosja Władimir Putin Nord Stream 2 Gazprom LNG

Szczyt UE. Przyjęto konkluzje dot. strategii wobec kryzysu energetycznego

W Brukseli tuż przed północą zakończył się pierwszy dzień szczytu Rady Europejskiej - poinformował rzecznik szefa Rady Barend Leyts. Obrady zostaną wznowione w piątek. Unijni przywódcy przez blisko 9 godzin dyskutowali m.in. o rosnących cenach energii, przeciwdziałaniu pandemii COVID-19 oraz o praworządności w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska energetyka gaz ceny paliw Rada Europejska GOSPODARKA

Dyskusja o cenach energii na szczycie UE. Premier wzywa KE do działania w związku z polityką Gazpromu

Polska oczekuje od Komisji Europejskiej zbadania działań Gazpromu pod kątem zasad antymonopolowych. Takie stanowisko, według unijnego źródła Polskiego Radia, przedstawił premier Mateusz Morawiecki podczas szczytu Rady Europejskiej. Unijni przywódcy dyskutują w Brukseli o gwałtownych podwyżkach cen energii i sposobach na złagodzenie skutków tego kryzysu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Nord Stream 2 energetyka premier gaz Mateusz Morawiecki Bruksela Gazprom polityka Polska w Unii Europejskiej GOSPODARKA

CENY ENERGII Michał Kurtyka apeluje o interwencję wobec Gazpromu. Minister napisał list do wiceszefowej KE

Wszczęcie działań mających na celu zaprzestanie nadużywania pozycji dominującej przez Gazprom, czy ocena realnego wpływu Nord Stream 2 na UE rynek energii i bezpieczeństwo - to niektóre z rozwiązań o które apeluje minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka w liście do wiceszefowej Komisji Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  energetyka GOSPODARKA POLSKA michał kurtyka Komisja Europejska gaz Rosja Nord Stream 2