X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
fotografia

Adam Bujak – fotograf Jana Pawła II

Adam Bujak przez ponad 40 lat uwieczniał na zdjęciach życie Karola Wojtyły - najpierw jako biskupa, arcybiskupa, kardynała, a potem jako papieża Jana Pawła II. Artysta obchodzi 55-lecie pracy twórczej. Niedawno ukazał się retrospektywny album prezentujący przegląd prac Adama Bujaka pt. "Życie malowane światłem". Z fotografikiem rozmawiała w audycji "Pora na kulturę" Magdalena Piejko.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 fotografia Jan Paweł II Watykan

Jacek Maria Stokłosa: cała ludzkość robi dziś zdjęcia

- Wszyscy dziś fotografują. Czegoś takiego nigdy dotąd nie było i jako profesjonaly fotograf powinienem zabrać głos w ten sprawie. Dlatego zrobiłem wystawę zatutułowaną "Faceook. Jacek Maria Stokłosa. Kraków". Także dlatego, że od kilku lat dokumentuję to, co się dzieje wokół mnie i zamieszczam zdjęcia na portalu społecznościowym – mówił w Dwójce ceniony artysta fotografik.
Zobacz więcej na temat:  fotografia KULTURA Bartosz Panek