X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
fitness

Trening personalny w grupie? Teraz to możliwe!

Maksymalne wyniki, indywidualne podejście, zdrowa rywalizacja i nowe technologie – to główne cechy Orangetheory Fitness. Trening grupowy, który jednocześnie jest bardzo spersonalizowany. Jak to możliwe? Ćwiczymy wspólnie, ale każdy uczestnik ma dopasowana intensywnośc ćwiczeń do własnych parametrów, które są mierzone za pomocą specjalnej opaski i wcześniej przeprowadzonej ankiety dotyczącej wieku, wagi, wzrostu i płci. Więcej w "Czas na sport".
Zobacz więcej na temat:  aktywność fizyczna fitness zdrowie i dieta STYL ŻYCIA Czas na sport Karina Terzoni

TYLKO U NAS Body Balance - trening, który pozwoli dobrze zacząć dzień

Body Balance to metoda treningowa, która powstała w Nowej Zelandii. Łączy pilates, jogę i tai chi. Dzięki temu możemy wzmocnić mięśnie głębokie, rozciągnąć się, wyprostować sylwetkę i zredukować stres. Zajęcia te można traktować jako trening uzupełniający dla osób aktywnych lub jako bazę dla początkujących.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA aktywność fizyczna Czas na sport zdrowie fitness Karina Terzoni

Na czym polega analiza składu ciała?

Coraz częściej współpracę z trenerem personalnym czy dietetykiem zaczynamy od ważenia, mierzenia i analizy składu ciała. Pomiary zarezerwowane kiedyś tylko dla sportowców dzisiaj są w pełni dostępne niemal w każdym klubie fitness. Wyniki ułatwiają kontrolowanie postępów, dobór efektywnej metody treningowej oraz diety. Na czym polega taka analiza i jakich informacji może nam dostarczyć? O tym w rozmowie z Piotrem Paluchem, trenerem personalnym EMS FitXpress.
Zobacz więcej na temat:  fitness aktywność fizyczna zdrowie zdrowie i dieta Czas na sport Karina Terzoni

Not Ordinary Girl

 "Każda, z pozoru zwykła dziewczyna, ma w sobie dziewczynę niezwykłą. Musi ją tylko odkryć w odpowiednim momencie". Ta myśl towarzyszyła autorce Aleksandrze Szmigiel przy tworzeniu projektu o lekkoatletkach. Postanowiła sportretować wspaniałe dziewczyny, które dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy, osiągnęły sukces.Wybrały sport, który wiąże się z poświęceniem oraz walką zarówno z przeciwnikami, jak i z samym sobą.
Zobacz więcej na temat:  fitness aktywność fizyczna STYL ŻYCIA Czas na sport Karina Terzoni

Jak wytrwać w sportowym postanowieniu noworocznym?

Brak cierpliwości, źle dobrany rodzaj treningu do umiejętności, podążanie za modą zamiast własnymi preferencjami, nieprawidowo obrany cel - to główne powody dla których już po kilku dniach porzucamy sportowe postanowienia noworoczne. Jak wybrać najlepszy dla nas rodzaj treningu i poziom intensywności? Doradza trenerka fitness Lidia Zamyłko.
Zobacz więcej na temat:  fitness aktywność fizyczna zdrowie i dieta zdrowie STYL ŻYCIA motywacja Czas na sport Karina Terzoni

Jak polubić siłownię w 2019 roku?

Trening w siłowni nie musi być nudny. Obecnie kluby są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który umożliwia ćwiczenia z maszynami, wolnymi ciężarami czy obciążeniem własnego ciała. Ćwicząc regularnie pod okiem trenera jesteśmy w stanie wzmocnić mięśnie głębokie, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić kondycję i schudnąć. Jednak początki zazwyczaj nie są łatwe.
Zobacz więcej na temat:  fitness aktywność fizyczna siłownia dieta zdrowie i dieta Czas na sport Karina Terzoni

Holistyczne ścieżki zdrowia

Czy długowieczność jest możliwa? Czy można uniknąć chorób cywilizacyjnych? Jak sobie z nimi radzić? Jak walczyć, by wygrać lub poprawić komfort życia w chorobie? Co możemy zrobić na co dzień, by zadbać o zdrowie psychiczne, fizyczne, dietę i unikać stresu? Odpowiedzi na te pytania w rozmowie z Oriną Krajewską, autorką książki "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź".
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zdrowie zdrowie i dieta aktywność fizyczna fitness Czas na sport Karina Terzoni