X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
emisja gazów

"Kapitał i praca": PRE_COP24 o swobodzie wyboru źródeł energii

W Parlamencie Europejskim w Brukseli na dwa miesiące przed planowanym w Katowicach szczytem klimatycznym ONZ odbyła się konferencja "Społeczny PRE_COP24. Polska droga do czystego środowiska", podczas której przedstawiono polskie postulaty dotyczące przyszłości polityki klimatycznej. - Chcielibyśmy, żeby zostało wdrożone Porozumienie Paryskie, które dla Polski jest korzystnym rozwiązaniem – mówił w audycji "Kapitał i praca” w Polskim Radiu 24 Dariusz Trzcionka, przewodniczący związku górniczego KADRA.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Unia Europejska emisja co2 emisja gazów

Prezydent: zobowiązania klimatyczne UE wymagają rewizji

UE bierze na siebie daleko idące zobowiązania klimatyczne, których koszty ponoszą europejskie gospodarki, w tym Polska - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas posiedzenia Narodowej Rady Rozwoju nt. polityki klimatyczno-energetycznej. Jego zdaniem te zobowiązania będą wymagać rewizji, zwłaszcza jeśli nie dojdzie do globalnego porozumienia klimatycznego. Jeszcze dalej idzie poseł PiS Piotr Naimski, który uważa, że Polska nie powinna podpisywać globalnego porozumienia klimatycznego.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda emisja co2 emisja gazów energetyka