X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
emerytura

"Z tytułu sprzedaży sławy Solidarności zebrał małą kupkę pieniędzy". Jan Rulewski o Lechu Wałęsie

- Lech Wałęsa jako ikona nie powinien sprzedawać swoich usług. Można się łatwo potknąć, narobić manka i strat, paść ofiarą. Moja wiedza wskazuje też na to, że jest bardzo dobrze uposażony - mówił w Polskim Radiu były opozycjonista z czasów PRL Jan Rulewski. Gośćmi byli również Andrzej Rozpłochowski i Andrzej Michałowski. 
Zobacz więcej na temat:  Lech Wałęsa emerytura POLSKA

Lech Wałęsa szuka pracy. Manasterski: jako symbol dewaluuje się, staje się własną karykaturą

- Były prezydent trwoni życiowy kapitał. Robi to systematycznie angażując się w bieżące potyczki polityczne. Trochę szkoda. Mimo wielu kontrowersji jest symbolem zmiany naszego kraju. Ten symbol dewaluuje się, staje się własną karykaturą - mówił w Polskim Radiu 24 Miłosz Manasterski z Agencji Informacyjnej. Gośćmi byli również politolog prof. Jacek Reginia- Zacharski i publicysta Michał Wróblewski.
Zobacz więcej na temat:  Lech Wałęsa emerytura POLSKA

Marlena Maląg: program inwestowania w rodzinę będziemy nie tylko kontynuować, ale wręcz rozwijać

Od początku, gdy rząd PiS zdecydował się na wprowadzenie programu "Rodzina 500+" wielokrotnie słyszeliśmy od opozycji, że na tak szeroki program nie będzie pieniędzy, a rodzice nie będą wiedzieli, na co te pieniądze wydawać. Mówiono, że powinien by katalog dopuszczalnych zakupów. My od początku staliśmy na stanowisku, że silna rodzina wzmocniona przez państwo, może sprawnie działać. Po 5 latach wiemy, że te ponad 141 mld zł, które już trafiło do polskich rodzin, to przede wszystkim podniesienie ich godności - mówiła w audycji "Rządy Pieniądza" minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Ministerstwo Rodziny tarcza antykryzysowa 500+ Koronawirus w Polsce samorząd rodzina emerytura

Większe wsparcie dla opozycjonistów z okresu PRL. Jest decyzja Sejmu

Sejm przyjął dwie poprawki Senatu do ustawy zwiększającej wsparcie dla działaczy opozycji antykomunistycznej z czasów PRL. Nowelizacja zwiększa progi dochodowe, które uprawniają do jednorazowej i okresowej pomocy finansowej. Umożliwia też przyznanie przez szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych pomocy dwa razy w roku, a nie jak dotąd raz na 12 miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm polityka Senat emerytura

TRANSMISJA Prace nad projektem dot. likwidacji OFE będą kontynuowane. Posłowie zdecydowali

Sejm będzie kontynuował prace nad projektem dotyczącym przeniesienia środków z OFE na IKE. Podczas głosowania nie przeszły wnioski opozycji o odrzucenie rządowego projektu w pierwszym czytaniu. Wieczorem odbędzie się natomiast pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy "Tak dla rodziny, nie dla gender".
Zobacz więcej na temat:  Sejm OFE ike ofe czy zus emerytura pieniądze finanse społeczeństwo ZUS POLSKA