X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
elon musk

Czarne chmury nad Elonem Muskiem. Czeka go kolejna kara?

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wystąpiła do sądu w stanie Nowy Jork z wnioskiem o ukaranie Elona Muska, założyciela koncernu motoryzacyjnego Tesla. Chodzi o jego niedawny tweet, dotyczący skali produkcji aut przez firmę. Urzędnicy wskazują, że jest to złamanie wcześniejszej umowy z sądem, w której Musk zobowiązał się, że nie będzie się wypowiadał publicznie na temat kondycji Tesli. 
Zobacz więcej na temat:  tesla elon musk

TYLKO U NAS Pierwszy człowiek wyląduje na Marsie przed 2030 rokiem?

- Jestem przekonany, że pierwszy człowiek wyląduje na Marsie przed 2030 rokiem (...) Mogę niemal zagwarantować, że SpaceX doprowadzi do pierwszego lądowania ludzi na Marsie. Elon Musk powtarzał wielokrotnie, że chciałby wysłać ludzi na Marsa w 2024 roku - mówił w rozmowie z PolskieRadio24.pl Stephen Petranek, autor książki "How we’ll live on Mars" ("Jak będziemy żyć na Marsie" - red.) i doradca w ekipie serialu National Geographic pt. "Mars".
Zobacz więcej na temat:  Mars kosmos elon musk SpaceX NASZ WYWIAD