X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
ekologia

Odpady z elektrowni atomowej

Jest ich niewiele, ale nie mogą być przechowywane tak jak inne odpady, na wysypiskach. To produkty powstające przy produkcji energii atomowej. Nie wiadomo jeszcze, gdzie trafią, kiedy gotowa będzie pierwsza elektrownia atomowa w Polsce. Są już jednak wytypowane miejsca, gdzie powstanie składowisko odpadów promieniotwórczych. Mówi się między innymi o Łoniętach w województwie łódzkim oraz Damasławku i Kłodawie w Wielkopolsce. Agnieszka Jas:
Zobacz więcej na temat:  ekologia elektrownia atomowa paliwa POLSKA energia atomowa Europa

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Najlepsi eksperci, nowoczesne urządzenia i najnowsze technologie w jednym miejscu. Trwają prace nad utworzeniem Narodowego Centrum Badań Jądrowych, które ma skupiać największe instytucje zajmujące się energetyką atomową. Będzie ono zapleczem naukowo-badawczym dla pierwszej krajowej elektrowni jądrowej. Centrum ma powstać w ramach programu polskiej energetyki atomowej. Agnieszka Jas:
Zobacz więcej na temat:  ekologia energetyka elektrownia atomowa POLSKA Warszawa przemysł