X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
doping

Minister sportu: mamy wzorcowy system antydopingowy

W Warszawie rozpoczęła się konferencja z okazji 30-lecia polskiego systemu antydopingowego. - Przemysł dopingowy to przemysł pełen innowacji. Jeśli nie będziemy za nimi dynamicznie podążać, to przegramy. W walce z dopingiem nie możemy odpuszczać. Możemy być dumni z naszej polityki antydopingowej. Mamy wzorcowy system, ale musimy myśleć, jak go wzmocnić - podkreślił minister sportu i turystyki Witold Bańka.
Zobacz więcej na temat:  Witold Bańka SPORT doping

Witold Bańka: wszystkie kraje zaakceptowały moją kandydaturę

- To jest bardzo silny mandat, bo jest to oficjalne poparcie bardzo mocnego organu, jakim jest Rada Europy - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Witold Bańka. Komitet Ministrów Rady Europy w Strasburgu potwierdził wczoraj jednogłośnie wybór ministra sportu i turystyki Witolda Bańki jako kandydata Europy na szefa Światowej Agencji Antydopingowej. Termin zgłaszania takich kandydatur upływa 8 marca, a 14 maja przedstawiciele kontynentów zbiorą się by wyłonić swojego wspólnego kandydata na szefa WADA.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Witold Bańka ministerstwo sportu doping sport na antenie