X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
dobra zmiana

Noworoczna "dobra zmiana". Tak ją wdrożysz [WIDEO]

"Będę biegał", "zmienię dietę i schudnę" czy "rzucę palenie" - to jedne z najczęściej deklarowanych przez Polaków noworocznych "dobrych zmian", które zamierzają wprowadzić w swoim życiu. Jednak, jak to z takimi postanowieniami bywa, najgorzej jest z realizacją tych zamierzeń. Co zrobić, aby nasz plan nie wypalił się równie szybko jak sylwestrowa petarda? Zapraszamy do obejrzenia reportażu.
Zobacz więcej na temat:  Nowy Rok sylwester psychologia motywacja dobra zmiana TYLKO U NAS

Andruszkiewicz: Popieranie reform to postawa patriotyczna

– Gwarancją, że będę się dobrze czuł i działał dla Polski w Wolnych i Solidarnych jest legenda Kornela Morawieckiego oraz oficjalne wspieranie przez koło rządu przy wprowadzeniu zmian w państwie. Popieranie reform w Polsce to postawa patriotyczna – powiedział w Rozmowie PR24 o swoim przejściu do koła Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz. Gościem programu był też europoseł Marek Jurek, lider Prawicy Rzeczpospolitej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Unia Europejska Kornel Morawiecki Sejm parlament w Polsce dobra zmiana

Wystąpienie liderów Zjednoczonej Prawicy. Komentarze

- Oświadczenie liderów Zjednoczonej Prawicy było obliczone na demonstrację pewnego rodzaju koalicyjności obozu dobrej zmiany i tego, że Zjednoczona Prawica ma ofertę dla różnych wyborców, także wyborców centrowych – powiedział w Polskim Radiu 24 politolog prof. Sławomir Sowiński z UKSW. Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina komentowali także Marcin Makowski z Do Rzeczy, Maciej Chudkiewicz z Tygodnika Solidarność, Dariusz Standerski z Fundacji Kaleckiego i publicysta Paweł Ozdoba.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica dobra zmiana

Rok pracy rządu. "Największe zmiany w polityce społecznej"

Rząd Beaty Szydło podsumował w minionym tygodniu rok swojej pracy. Premier podkreślała, że program Prawa i Sprawiedliwości powstał na podstawie postulatów formułowanych przez wyborców, i tym samym jest odpowiedzią na potrzeby Polaków. Ostatnie 12 miesięcy oceniali w audycji Sobota Po Tygodniu Nikola Bochyńska (Gazeta Bankowa), Jakub Gontarek (FM Lewiatan), Paweł Krulikowski (analityk, politolog).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Beata Szydło rząd Beaty Szydło Prawo i Sprawiedliwość dobra zmiana Błażej Prośniewski Ministerstwo Obrony Narodowej

Wiceprzewodnicząca Nowoczesnej krytycznie o rządzie

- Za trzy lata faktycznie będziemy mieć Polskę w ruinie, którą trzeba będzie odbudowywać nie tylko dlatego, że niewiele będzie się tu działo, bo nikt nie będzie tu inwestował, ale również jeśli chodzi o wizerunek międzynarodowy – powiedziała w programie 24 Pytania wiceprzewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Podsumowała w ten sposób roczne rządy PiS.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Lubnauer Nowoczesna PiS polityka POLSKA Polskie Radio 24 rząd Beaty Szydło dobra zmiana