X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
demokracja

Apel o unieważnienie wyborów. Rzecznik PiS: PO wymyśla preteksty, by toczyć polityczną awanturę

- Oczywiście, rolą opozycji jest to, by punktować rząd, krytykować go. Tylko żeby to było konstruktywne. Platforma przede wszystkim konfliktuje społeczeństwo - mówiła w Polskim Radiu 24 Anita Czerwińska, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość polityka Platforma Obywatelska demokracja wybory prezydenckie 2020

PO przymierza się do "rebrandingu". Prof. Jabłoński: bez zmiany działania to nic nie da

- Chyba że (...) będziemy mogli liczyć na to, że totalna opozycja będzie budowała politykę opartą na jakiejś współpracy z rządzącymi, jeżeli chodzi o najważniejsze kwestie dotyczące Polski, natomiast tam, gdzie jest w opozycji, będzie przedstawiała realne, alternatywne rozwiązania, które mogłyby być interesujące dla Polaków - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog i filozof społeczny KUL.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka demokracja wybory prezydenckie 2020

Kuźmiuk o wyborach: dostrzeganie niedemokratycznych procedur to obrażanie się na rzeczywistość

- 70-procentowa frekwencja. Zwycięzca zdobył blisko 10,5 mln głosów, przegrany - 10 mln. Jeżeli ktokolwiek upatruje w tym wyniku jakichś niedemokratycznych procedur, to oznacza, że obraża się na rzeczywistość - powiedział Zbigniew Kuźmiuk, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Zbigniew Kuźmiuk Unia Europejska wybory prezydenckie 2020 demokracja

"Nie powinien był uzależniać spotkania z prezydentem od wyników". Dera o Trzaskowskim

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta stwierdził, że Rafał Trzaskowski nie powinien był uzależniać spotkania z prezydentem od wyników wyborów. - Same oficjalne wyniki jakby nie zmieniają tego, co trzeba zrobić. Trzeba ten spór maksymalnie stłumić. Emocje są niestety niedobre. Przegrywać też trzeba umieć - wyjaśnił.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce demokracja Andrzej Dera Rafał Trzaskowski polityka POLSKA