X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
czas wolny

Gadżeciarze - radość dużego dziecka

Inteligentny kask narciarski dla miłośników sportów ekstremalnych, solarna ładowarka dla survivalowca, dla biegacza urządzenie odstraszające ultradźwiękami kleszcze i autonomiczny odkurzacz, który zachwyci każdego pedanta. Duże dzieci mają dzisiaj w czym wybierać. Sprawdzamy, czy gadżety ułatwiają nam życie, czy raczej odbierają samodzielność i niezależność.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Mateusz Kulik gadżety dzień dziecka czas wolny STYL ŻYCIA Weronika Puszkar

Jak zrobić idealne zdjęcie? Rozmowa z fotografem

Wraz z upływem czasu człowiek zapomina o niektórych wydarzeniach z życia. Szansą na zatrzymanie danej chwili jest ujęcie jej na fotografii. Dzięki temu będziemy mogli wrócić wspomnieniami do przeszłości i na nowo przeżyć przyjemne i szczęśliwe momenty. O tym jak zrobić idealne zdjęcie opowiedział w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem fotograf Michał Obrycki.
Zobacz więcej na temat:  Podwieczorek z Filipem i Leopoldem czas wolny

Jak odgrodzić przestrzeń z nadmiaru niepotrzebnych rzeczy?

W końcu nadeszła wiosna, a wraz z nią coroczne, wielkie porządki. Dla wielu osób sprzątanie oraz organizacja przestrzeni nie należy do najprzyjemniejszych czynności. W razie potrzeby, o pomoc zawsze można poprosić takie osoby, jak Maria Ernst Zduniak, która zajmuje się declutteringiem, a w Strefie Rodzica opowiedziała jak odgrodzić przestrzeń z nadmiaru niepotrzebnych rzeczy.
Zobacz więcej na temat:  Strefa Rodzica czas wolny Podcast Strefa rodzica

Od dziecięcych autek do sportowej jazdy samochodem

Do kategorii sportowych nie zaliczamy jedynie powszechnie znanych aktywności fizycznych i sportów zespołowych, ale także dyscypliny, w których wykorzystuje się pojazdy silnikowe. Tak więc pod hasłem motorsportu kryją się m.in. wyścigi motocyklowe, off road czy drift. Co więcej, sport ten jest popularny także wśród dziewczyn, o czym najlepiej przekonuje Karolina Pilarczyk, mistrzyni driftingu oraz gość Podwieczorka.
Zobacz więcej na temat:  Podwieczorek z Filipem i Leopoldem czas wolny

Jak po prostu zostać morsem?

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy zdrowie było jednym z najważniejszych tematów każdej rozmowy. Nic zatem dziwnego, że niektórzy z nas zaczęli przykładać do niego większą uwagę i szukali sposobów na poprawę swojej formy. W związku z tym, ostatniej zimy bardzo popularne stało się morsowanie, o którym w Podwieczorku opowiedziała Renata Demiańczuk, pedagog i entuzjastka wspomnianej aktywności.
Zobacz więcej na temat:  czas wolny Podwieczorek z Filipem i Leopoldem

Banjo - instrument ze strunami ale nie gitara

Gra na instrumentach muzycznych dobrze wpływa na rozwój dziecka, gdyż rozwija jego zdolności manualne oraz pamięć. Rodzice bądź ich pociechy często decydują, aby naukę rozpocząć od gry na fortepianie, skrzypcach lub gitarze. Niemniej jednak, wśród bogatego wachlarza instrumentów możemy znaleźć także mniej oczywiste modele, jak np. banjo, o którym w Podwieczorku opowiedział muzyk Piotr Bułas.
Zobacz więcej na temat:  Podwieczorek z Filipem i Leopoldem czas wolny instrumenty muzyczne