X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
cyfryzacja

KARPACZ 2021 5G w Polsce. Małecki: zależy nam, by sieć była dostępna na terenie całego kraju

Wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki powiedział, że sieć 5G jest infrastrukturą krytyczną dla polskiego państwa. Rozwój tej technologii w naszym kraju ma wesprzeć spółka "Polskie 5G", w której udziały będzie miał skarb państwa (spółka Exatel) i czterech operatorów telekomunikacyjnych (T-mobile, Orange, P4 i Polkomtel). Jej celem jest podzielenie się kosztami budowy infrastruktury.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA POLSKA cyfryzacja Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021

Program Operacyjny Polska Cyfrowa. Sprawdź, jak uzyskać dostęp do szerokopasmowego internetu

Dzięki Programowi Operacyjnemu Polska Cyfrowa tworzony jest powszechny dostęp do sieci szerokopasmowej w całej Polsce. Do końca 2023 roku projekt obejmie ponad 2 miliony gospodarstw domowych. Do tej pory beneficjentom projektów szerokopasmowych wypłacono ponad 2,5 mld zł, a z szybkich sieci korzysta już prawie 580 tys. gospodarstw domowych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA firma internet społeczeństwo cyfryzacja POLSKA

Nowym samochodem w wakacyjną podróż? Sprawdź dane w e-usłudze, a unikniesz ewentualnych kłopotów

Wyczekiwany urlop jeszcze przed wami i planujecie wybrać się na niego nowym samochodem? A może - akurat teraz podjęliście decyzję, że czas na zmianę auta? Przed zakupem, warto mieć pewność. ministerstwo cyfryzacji przypomina, że to to, czego nie widać na pierwszy rzut oka, można sprawdzić dzięki e-usłudze Historia Pojazdu.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA cyfryzacja e-usługi samochód dane

E-usługi stają się codziennością. Pozwalają zweryfikować dane samochodu, autobusu oraz punkty karne kierowcy

W lipcu profil zaufany założyło prawie 600 tys. osób. To trzeci pod tym względem miesiąc w 10-letniej historii usługi. Profil zaufany jest kluczem do e-usług. Umożliwia potwierdzanie tożsamości w internecie. Dzięki temu każdy, kto go ma, sprawy urzędowe może załatwiać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA e-usługi cyfryzacja e-administracja

Kampania dot. bezpieczeństwa w internecie. "Dzieci potrzebują przewodnika także w sieci"

Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w internecie opowiedzieli rodzicom specjaliści kampanii edukacyjno-informacyjnej "Nie zagub dziecka w sieci" prowadzonej przez Wydział Promocji Polityki Cyfrowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wspólnie z państwowym instytutem badawczym NASK.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA bezpieczeństwo w sieci bezpieczeństwo kampania internet kancelaria premiera cyfryzacja dzieci społeczeństwo