X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ćwiczenia

Dramatyczny wypadek – na szczęście to tylko ćwiczenia

Płonący samochód osobowy, rozbita ciężarówka przewożąca chemikalia i przewrócony na bok bus, którym podróżowało dziewięć osób. W akcji brały udział zarówno pogotowie ratunkowe, jak i policja, straż pożarna oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – łącznie ok. 100 osób! Takie dramatyczne sceny rozgrywały się na nieoddanym jeszcze do ruchu fragmencie obwodnicy Niemodlina na DK 46.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA komunikacja wypadek służby ratunkowe ćwiczenia Patryk Kuniszewicz Witold Lazar Trójka

Polskie manewry Ryś-21. Szef MON: dzięki tym działaniom Polska jest bezpieczna

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak powiedział, że cykliczne ćwiczenia wojskowe mają na celu utrzymanie wyszkolenia żołnierzy na wysokim poziomie i zapewnienie Polsce bezpieczeństwa. Obecnie na poligonie w Nowej Dębie trwają ćwiczenia Ryś-21, w których uczestniczy ponad 4 tysiące żołnierzy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mińsk Mariusz Błaszczak MON służby i bezpieczeństwo wojsko ćwiczenia armia Wojsko Polskie

Niebezpieczne manewry rosyjskiej armii. Ćwiczyła desant i niszczenie okrętów w obwodzie kaliningradzkim

Siły rosyjskiej Floty Bałtyckiej przy wsparciu sił Floty Północnej ćwiczyły w niedzielę w obwodzie kaliningradzkim podczas różnych epizodów manewrów Zapad-2021, zadania m.in. z zakresu desantu i niszczenia okrętu podwodnego umownego przeciwnika.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Białoruś służby i bezpieczeństwo ćwiczenia wojsko Ukraina Aleksander Łukaszenka

Łukaszenka na ćwiczeniach Zapad: zaczynają nas podgrzewać od południa, mamy 1200 km granicy z Ukrainą

- Zakończył się pierwszy etap wspólnego ćwiczenia Zapad-2021. To jedno z najważniejszych przedsięwzięć przygotowania sił zbrojnych, które odbywa się na tle nieprzerwanej agresji hybrydowej ze strony Zachodu – oświadczył w niedzielę na poligonie Obóz-Lesnowski pod Baranowiczami Łukaszenka. Rosja i Białoruś ogłosiły, że Zapad-2021 trwa od 10 do 16 września, jednak eksperci zauważają, że w istocie ćwiczenia trwają od kilku miesięcy, a obecnie mamy do czynienia z kulminacją fazy aktywnej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Białoruś służby i bezpieczeństwo ćwiczenia wojsko Ukraina Aleksander Łukaszenka

Manewry Zapad-2021 zbliżają się do półmetka. Uczestniczy w nich 200 tys. żołnierzy

Żołnierze rosyjscy ćwiczą między innymi w obwodzie kaliningradzkim graniczącym z Polską i Litwą oraz w obwodzie leningradzkim graniczącym z Estonią i Finlandią. Z kolei na Białorusi manewry odbywają się głównie na poligonach w obwodzie brzeskim blisko granic Polski i Ukrainy.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Białoruś służby i bezpieczeństwo ćwiczenia wojsko Włodzimierz Pac

Sport za kierownicą, czyli ćwiczenia w podróży

Długie godziny spędzane za kierownicą nie sprzyjają aktywności fizycznej - na jej deficyt w szczególny sposób narażeni są kierowcy zawodowi. Dziś o tym, jak radzić sobie z siedzącym trybem życia i co zrobić, aby mimo niewymagającej ruchu pracy utrzymać organizm we właściwej kondycji.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja ćwiczenia zdrowie bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze drogi WHO kierowca kierowcy