X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
budowa

KE bezradna wobec Nord Stream 2? Komisarz ds. energii: nie mamy uprawnień, by zatrzymać gazociąg

Nord Stream 2 otrzymał już wszystkie wymagane pozwolenia na budowę od odpowiednich krajów. Komisja Europejska nie ma uprawnień do zatrzymania tego projektu - informuje KE w odpowiedzi na interpelację europosłanki Anny Fotygi (PiS). Wskazuje jednocześnie, że gazociąg będzie podlegał unijnemu prawu.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Nord Stream 2 Komisja Europejska Unia Europejska energetyka gaz ziemny budowa

"Ma duże znaczenie symboliczne, polityczne i strategiczne". Prezydent o tunelu w Świnoujściu

- To naprawdę epokowe wydarzenie. Cieszymy się ogromnie, że tunel jest już praktycznie gotowy - powiedział na terenie budowy tunelu w Świnoujściu prezydent Andrzej Duda. Podziękował wszystkim, "którzy tę inwestycję finansują, którzy ją zaplanowali i wszystkim budowniczym".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie Świnoujście tunel infrastruktura komunikacja budowa

Tunel w Świnoujściu wydrążony. Za rok skorzystają z niego kierowcy

Coraz bliżej szybkich i wygodnych połączeń między Szczecinem a Świnoujściem. Dziś tarcza drążąca tunel pod rzeką Świną zakończyła pracę. Dotychczas jednym sposobem, by dostać się z wyspy Wolin na Wyspę Uznam, na której leży duża część Świnoujścia, jest przeprawa promowa. Teren budowy wizytowali prezydent Andrzej Duda oraz minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Zobacz więcej na temat:  Świnoujście GOSPODARKA infrastruktura budowa prezydent inwestycje tunel inwestycji infrastrukturalne UE

Jan Pietrzak o Pałacu Saskim: trzeba odbudowywać filary przeszłości dla przyszłych pokoleń

- To bardzo mądre i słuszne poczynania władz. Jest również bardzo rozwinięta budowa muzeów w Polsce. Bardzo istotne jest odbudowywanie filarów przeszłości dla obecnego i przyszłych pokoleń, aby wiedzieli że są fundamenty - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak, satyryk i komentator.
Zobacz więcej na temat:  Pałac Saski historia Polski budowa pamięć POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24 Jan Pietrzak

"To będzie historyczny moment". Wiemy, kiedy prezydent podpisze ustawę o odbudowie Pałacu Saskiego

- Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości, która odbędzie się w niedzielę w Pałacu Prezydenckim, podpisze ustawę o odbudowie Pałacu Saskiego, Pałacu Brühla oraz kamienic przy ul. Królewskiej w Warszawie. To będzie historyczny moment - ocenił prezydencki minister Wojciech Kolarski.
Zobacz więcej na temat:  Pałac Saski historia Polski budowa prezydent Andrzej Duda II Rzeczpospolita POLSKA społeczeństwo

Mazowieckie: śmiertelny wypadek na budowie S7. Walec drogowy przejechał pracownika

Kierowca walca drogowego podczas cofania najechał na 42-letniego pracownika jednej z firm budujących drogę ekspresową S7 niedaleko Mławy. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 41-letni kierowca walca był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Mazowsze mazowieckie wypadek budowa policja prokuratura Radio kierowców Polskie Radio Kierowców

Mazowieckie: Podczas robót drogowych zginął 42-letni pracownik. Najechał na niego walec

Walec drogowy podczas cofania najechał na 42-letniego pracownika jednej z firm budujących drogę ekspresową S7 niedaleko Mławy. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 41-letni kierowca walca był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio drogi budowa autostrady autostrada kierowca kierowcy infrastruktura GOSPODARKA POLSKA regiony społeczeństwo wypadek

Katowice/ Zdarzenie czterech pojazdów na A4, dwa z nich wjechały w auto zabezpieczające kolizję

Do zderzenia czterech samochodów doszło w poniedziałek rano na autostradzie A4 w Katowicach. Najpierw kierowca jednego z aut wjechał w bariery, a potem dwa kolejne samochody uderzyły w pojazd wysłany do zabezpieczenia miejsca kolizji.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio drogi budowa autostrady autostrada kierowca kierowcy infrastruktura GOSPODARKA POLSKA regiony społeczeństwo

We wtorek i środę dodatkowe utrudnienia na autostradzie A1

We wtorek od godz. 8 będą trwały utrudnienia na autostradzie A1 w woj. łódzkim w związku z trwającymi pracami przy budowie nowej trasy. Na odcinku w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego wykonawcy robót planują kilkukrotne wstrzymania ruchu.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio drogi budowa autostrady autostrada autostrada a1 kierowca kierowcy infrastruktura GOSPODARKA POLSKA regiony łódzkie społeczeństwo