X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
broń

Strzały na granicy. Skurkiewicz: jednoznacznie pokazują, jakie są intencje białoruskich służb

– To, co się wydarzyło w okolicach Terespola, pokazuje, że reżim białoruski sięga po kolejne elementy działań wymierzonych w Unię Europejską i Polskę – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA broń granica Beata Michniewicz Wojciech Skurkiewicz Ministerstwo Obrony Narodowej Białoruś służby i bezpieczeństwo straż graniczna Trójka

Chiny testują broń hipersoniczną. Szef Pentagonu przestrzega: musimy mieć zdolność do obrony

Szef Pentagonu Lloyd Austin odbył doroczne spotkanie z ministrem obrony Korei Południowej Suh Wukiem. - Dążenie Chin do posiadania broni hipersonicznej zwiększa napięcia w regionie. Musimy mieć zdolność do obrony przed potencjalnymi zagrożeniami - powiedział sekretarz obrony USA. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Chiny Pentagon Korea Południowa Korea Północna Stany Zjednoczone wojsko broń Azja

Białoruscy żołnierze zagrozili Polakom otwarciem ognia. Żaryn: to próba zastraszenia

- Grożenie przez Białorusinów otwarciem ognia w kierunku polskich żołnierzy było próbą ich zastraszenia - ocenił rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Dodał, że była to również próba tuszowania grupowego przekroczenia granicy przez migrantów kontrolowanych przez Białoruś.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie broń wojsko bezpieczeństwo Białoruś POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn

"Kolejny etap eskalowania sytuacji na granicy". Żaryn o wtargnięciu uzbrojonych osób na terytorium Polski

- To wydarzenie jest poważną prowokacją ze strony białoruskiej. Polskie MSZ i Straż Graniczna zdecydowały się na skierowanie formalnych protestów do strony białoruskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Żaryn, rzecznik koordynatora służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  granica Białoruś wojsko broń Michał Rachoń Stanisław Żaryn bezpieczeństwo POLSKA służby i bezpieczeństwo Polskie Radio 24

Sekretarz stanu USA: w sprawie Iranu rozważamy nie tylko negocjacje

Amerykański sekretarz stanu Anthony Blinken powiedział, że jeśli negocjacje z Iranem nie powiodą się Stany Zjednoczone, mogą podjąć inne działania, by uniemożliwić Teheranowi wejście w posiadanie broni nuklearnej. Sprawa Iranu była głównym tematem spotkania tego polityka z szefami dyplomacji Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka USA Stany Zjednoczone Iran broń broń nuklearna polityka