X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
atak

ANALIZA Kładli się spać jako zwycięzcy, ale potem Jedna Rosja "wyrównała" te wyniki. Niespotykana skala fałszerstw

Głosowanie internetowe w Moskwie, widowiskowe fałszerstwa dokumentowane w Internecie, trzydniowe głosowanie i nocne "wizyty" przy urnach, blokowanie ze wszystkich sił tzw. mądrego głosowania Nawalnego – wszystkie te wysiłki i wiele innych pozwoliły Jednej Rosji zapewnić sobie w rosyjskiej Dumie większość konstytucyjną. Według niezależnych obserwatorów odnotowano niespotykaną dotąd skalę fałszerstw. Przed wyborami represjom poddawano opozycję, blokowano niezależne strony internetowe, nie rejestrowano większości niezależnych kandydatów.
Zobacz więcej na temat:  atak zamach Rosja Władimir Putin

"Dla nas kapłanów ks. Leon jest wzorem". Zniszczono grób proboszcza z PRL w Podkowie Leśnej

- Dla nas kapłanów ks. Leon (Kantorski) jest wzorem oddania, posługi duszpasterskiej i bliskiego związku z wiernymi. Wielu mówiło do niego "bracie" i był bardzo nowoczesnym duszpasterzem. Dla wiernych do dzisiaj jest też wzorem kapłana otwartego, ale który nie jest obojętny na sprawy publiczne, zwykłego człowieka - mówił w Polskim Radiu 24 ks. kanonik Wojciech Osial (proboszcz parafii św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Kościół Kościół katolicki mazowieckie podkowa leśna regiony Leon Kantorski chrześcijaństwo katolicyzm atak

Sośnierz zabrał głos po napaści pod Sejmem. Wśród atakujących - pracownik jednej ze stacji?

- Strona lewicowa zbyt łatwo usprawiedliwia przemoc swoich zwolenników. To może doprowadzić do tragedii, jeśli nie zejdą z tej ścieżki - ocenił poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz, który został dzień wcześniej zaatakowany podczas protestu przed Sejmem. Jak podaje portal Niezależna.pl "pojawiły się informacje, że w grupie, która osaczyła wówczas posła, był pracownik jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm demonstracje atak policja Konfederacja ustawa medialna służby i bezpieczeństwo

Atak na polityka Konfederacji. Policja wszczyna czynności w sprawie

- Zostały wszczęte czynności w kierunku naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego - powiedział kom. Rafał Retmaniak z KSP. Chodzi o incydent, do którego doszło w środę przed Sejmem. Doszło tam do przepychanek pomiędzy zgromadzonymi a posłem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm demonstracje atak policja Konfederacja ustawa medialna służby i bezpieczeństwo

Ataki na punkt szczepień i siedzibę sanepidu. Jak zabezpieczyć takie obiekty?

Do tej pory nie mieliśmy w Polsce ataków na obiekty publiczne. To jednak zmieniło się w minionym tygodniu. Zdarzenia z Zamościa, gdzie zaatakowano punkt szczepień i siedzibę sanepidu są dla wielu przerażające. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale rodzą się pytania o bezpieczeństwo osób biorących udział w akcji szczepień.
Zobacz więcej na temat:  Małgorzata Raczyńska-Weinsberg COVID-19 szczepienia atak społeczeństwo bezpieczeństwo

Narasta problem agresji wobec aptek i punktów szczepień we Francji. "Ataki są codziennością"

We Francji dochodzi do działań skierowanych przeciwko aptekom organizowanych przez przeciwników szczepień. Pracownicy centrów szczepień informują o "agresywnym klimacie" wokół ich placówek. - Tu krystalizują się frustracje antyszczepionkowców - ostrzega szef Federacji Związków Farmaceutycznych Philippe Besset.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Francja szczepienia Europa COVID-19 atak agresja apteka pandemia