X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
areszt

Zabójstwo 41-latka z Koszalina. Policja zatrzymała kobietę, która miała ugodzić go nożem w serce

Jak poinformowała rzecznik koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec, 48-letnia kobieta została zatrzymana w sprawie zabójstwa swojego 41-letniego partnera. Podejrzana była nietrzeźwa i miała zadać mężczyźnie jeden cios nożem w serce w mieszkaniu, które oboje zajmowali.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zabójstwo policja policja polska zachodniopomorskie Koszalin areszt zatrzymanie służby i bezpieczeństwo

Rusłan Szoszyn: migranci nie zdają sobie sprawy, że dostają od reżimu na Białorusi bilet w jedną stronę

- Nie po to reżim Łukaszenki zachęcał i umożliwiał tak duży przepływ przez teren Białorusi, żeby z powrotem przyjmować migrantów na Białoruś, rozmieszczać, płacić za to wszystko - mówił w Polskim Radiu 24 Rusłan Szoszyn ("Rzeczpospolita").
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Białoruś areszt Europa reżim Aleksander Łukaszenka granica kryzys migracyjny ŚWIAT

"Poza zdestabilizowaniem Polski, Łukaszenka chce się zemścić". Dr Nyzio o sytuacji na granicy z Białorusią

- Trudno zdefiniować jaki jest dalekosiężny cel wojny hybrydowej prowadzonej przez Aleksandra Łukaszenkę, poza jednym podstawowym, czyli wywołaniem destabilizacji - mówił w Polskim Radiu 24 dr Arkadiusz Nyzio (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Białoruś areszt Europa reżim Aleksander Łukaszenka granica kryzys migracyjny ŚWIAT

Kolejni organizatorzy nielegalnego przekraczania granicy w rękach SG. Od sierpnia zatrzymano ponad 160 takich osób

- Ponad 160 osób zatrzymała Straż Graniczna od sierpnia za organizowanie nielegalnego przekraczania granicy białoruskiej. Wszystkie one usłyszały zarzut pomocnictwa w popełnieniu przestępstwa – poinformowała rzecznik prasowa SG ppor. Anna Michalska.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie bezpieczeństwo straż graniczna areszt POLSKA służby i bezpieczeństwo