X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
akcja charytatywna

Wielkanocna akcja „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”

W Wielkanoc po raz szósty odbędzie się akcja „Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”. Od niedzieli do środy w całej Polsce będzie można zgłosić, że zostało nam jedzenie po świętach, a wolontariusze przyjadą i zawiozą je do lokalnych jadłodajni dla bezdomnych. W Polskim Radiu 24 mówiła o tym pomysłodawczyni akcji Maria Skołożyńska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 bezdomność społeczeństwo Wielkanoc akcja charytatywna jedzenie

Sytuacja Rohindżów. „To największy kryzys humanitarny na świecie”

„Projekt 1976 km” to program pomocy uchodźcom, prowadzony przez wolontariuszkę Sonię Nandzik i osoby z nią współpracujące. Skąd wzięła się nazwa? 1976 to liczba kilometrów, które muszą pokonać uchodźcy z Aleppo do Grecji kontynentalnej. O swojej działalności, w tym m.in. o pomocy Rohindżom, opowiadała w Polskim Radiu 24 Sonia Nandzik.
Zobacz więcej na temat:  Bangladesz Birma Mjanma akcja charytatywna uchodźcy

Charytatywny Bal Oficerski Policji. "To powrót do tradycji"

- To powrót do tradycji 20-lecia międzywojennego, do charytatywnych bali oficerskich polskiej policji. W tym roku mamy mały jubileusz, bo to już 5. współczesny bal, którego głównym celem jest zebranie środków na wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - powiedział w "Sygnałach dnia" nadinsp. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji.
Zobacz więcej na temat:  policja akcja charytatywna POLSKA Krzysztof Grzesiowski

Jaka przyszłość czeka WOŚP? "Nie widzę końca tej inicjatywy"

– Nie sądzę, by cokolwiek było w stanie zagrozić Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jest zbyt mocno zakorzeniona w świadomości Polaków – oceniła Kamila Baranowska z tygodnika „Do Rzeczy”. Przy okazji 26. odsłony wydarzenia w audycji „Wróżenie z Faktów” rozmowa o przyszłości inicjatywy Jerzego Owsiaka. Głos w dyskusji zabrał również Robert Feluś, redaktor naczelny dziennika „Fakt”.
Zobacz więcej na temat:  WOŚP Jerzy Owsiak akcja charytatywna

Dramat Aleppo. Dziś koncert charytatywny "Rodzina Rodzinie"

- Od kilku miesięcy są informacje, że wojna w Syrii się skończyła - to absolutne kłamstwo. Tam cały czas trwają regularne starcia. W Aleppo produkowano 70 proc. PKB Syrii. Teraz miasto, jak i państwo, są w ruinach. 80-90 proc. wschodniego Aleppo to ruiny. Mimo to nadal mieszkają tam tysiące rodzin. Wojna trwa tam od 6 lat, ludzie są już wycieńczeni konfliktem – mówił w Polskim Radiu o dramatycznej sytuacji mieszkańców Aleppo ks. Marcin Schmidt, sekretarz generalny Caritas Polska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Aleppo Syria Wojna w Syrii Caritas Polska akcja charytatywna ŚWIAT