X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
administracja

Jak zarządzane są instytucje kultury w Polsce?

- Ustawa o działalności kulturalnej i ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej określa, że organizator zatrudniając dyrektora, właściwie w statucie reguluje strukturę organizacyjną. W przypadku instytucji muzycznych czym innym jest dyrektor naczelny, czym innym artystyczny, a czym innym szef orkiestry - mówił w Dwójce Maxymilian Bylicki, szef Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA Jacek Hawryluk prawo administracja

Cięcia w administracji rządowej. Komentarze

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zmniejszenie liczby wiceministrów. Na konferencji prasowej szef rządu powiedział, że ma też być mniej członków gabinetów politycznych ministrów i zlikwidowane będą nagrody. O planach uszczuplenia administracji rządowej premiera Morawieckiego mówili w Polskim Radiu 24 Karol Gac z portalu "DoRzeczy.pl" i dr Andrzej Anusz, politolog. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mateusz Morawiecki administracja rzadowa administracja