X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zielona Góra

"Musimy twardo walczyć o Senat". Konwencja PiS w Zielonej Górze

- Mamy dobre notowania w sondażach, ale sondaże wyborów nie wygrywają, wybory wygrywa się przy urnie. Musimy twardo walczyć o Senat, bo większość w Senacie jest nam bardzo potrzebna - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński. W Zielonej Górze zakończyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość konwencje PiS konwencja PiS Zielona Góra PiS Jarosław Kaczyński

Konwencje PiS w Opolu i Zielonej Górze. Tematem m.in. służba zdrowia

Propozycjom programowym dotyczącym ochrony zdrowia będzie poświęcona sobotnia konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Opolu. To już trzecia z cyklu konwencji tematycznych PiS przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. - Będziemy mówić o tym, jak chcemy naprawiać służbę zdrowia - zapowiada w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Radosław Fogiel konwencje PiS służba zdrowia Opole Zielona Góra

Lubuskie: amfetamina, marihuana i dilerzy w rękach policji

Dwa kilogramy amfetaminy i marihuany trzymała w lokalu trójka dilerów, których zatrzymali zielonogórscy policjanci. 23-letnia kobieta i dwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani i usłyszeli zarzuty handlu narkotykami. Wg śledczych, trójka dilerów zajmowała się sprzedażą amfetaminy i marihuany głównie pod klubami i barami w Zielonej Górze. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony lubuskie narkotyki Zielona Góra prokuratura