X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zbigniew Ziobro

Z. Ziobro: Polska nie może płacić za niemieckie zbrodnie

- Nie może być tak, że Polska, która jest ofiarą nazistów, niemieckiego państwa, Polska, która straciła 6 mln obywateli, w tym 3 mln narodowości żydowskiej, miałaby teraz płacić za zbrodnie Niemców popełnione na naszych terenach - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Polska jako pierwsza przeciwstawiła się niemieckiemu najeźdźcy - podkreślił minister. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Ziobro Żydzi II wojna światowa

Polityk KE grozi abp. Jędraszewskiemu. W sali szef PSL

- Panie arcybiskupie Jędraszewski, panie pośle Legutko, panie ministrze Ziobro, nie pozwolimy, żeby przestępstwa były zamiatane pod dywan. Dopadniemy was we wrześniu - powiedział na konwencji Koalicji Europejskiej Andrzej Szejna, polityk związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koalicja Europejska Sojusz Lewicy Demokratycznej SLD Władysław Kosiniak-Kamysz PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Marek Jędraszewski Zbigniew Ziobro Ryszard Legutko

Z. Ziobro: Kodeks karny musi twardo stać po stronie dziecka

Minister sprawiedliwości w Sejmie uzasadniał rządowy projekt nowelizacji kodeksu karnego, zaostrzający m.in. kary za pedofilię. - Zmiany mają zapewnić dwie funkcje prawa karnego: prewencyjną i karną - mówił Zbigniew Ziobro. - W relacji ofiara-oprawca nie może być wątpliwości czyje dobro jest ważniejsze - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd Sejm Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości pedofilia kary walka z pedofilią

Zabójstwo w szkole. 15-latek z Wawra sądzony jak dorosły?

Podejrzany o zabójstwo ucznia, 15-latek z warszawskiej szkoły trafi do schroniska dla nieletnich - zdecydował sąd rodzinny. Prokuratura otrzymała też prowadzenie sprawy i zbada, czy są spełnione przesłanki, na podstawie których nastolatek może być sądzony jako dorosły - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego Warszawa-Praga sędzia Marcin Kołakowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Rzecznik Praw Dziecka Zbigniew Ziobro

Dyrektorka szkoły w Wawrze: jesteśmy wstrząśnięci tragedią

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tą tragedią - oświadczyła w piątek Agata Kołodziejczyk, dyrektorka szkoły im. Króla Maciusia I, w której w piątek uczeń śmiertelnie dźgnął nożem kolegę. Jak poinformowała, w poniedziałek do szkoły uczniowie przyjdą zgodnie z planem, a na miejscu zapewnione będzie im wsparcie psychologiczne.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Rzecznik Praw Dziecka Zbigniew Ziobro