X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Zamek Królewski

Wystawa "Pokolenie Baczyńskiego". Prezes IPN: to postacie, w których zapisana jest historia Polski

Na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie można oglądać wystawę "Pokolenie Baczyńskiego". Ekspozycja przedstawia znanych Polaków - pisarzy, poetów, artystów, działaczy - którzy byli pierwszym pokoleniem wychowanym w niepodległej Polsce. Organizator - Instytut Pamięci Narodowej - przygotował trzynaście wersji regionalnych wystawy, które wyruszą w trasę po kraju.
Zobacz więcej na temat:  IPN Krzysztof Baczyński Kamil Zamek Królewski

Piotr Gliński: decyzja o odbudowie Zamku Królewskiego zaświadcza, jak ważna jest kultura i pamięć

Zamek Królewski w Warszawie kojarzy się przede wszystkim ze wspólnotą. Decyzja o jego odbudowie zaświadczała, jak ważna dla wspólnoty jest kultura i pamięć - powiedział wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA Zamek Królewski Warszawa Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego społeczeństwo

Półwiecze odbudowy Zamku Królewskiego. Prezydent: przywracanie jego świetności cały czas trwa

- Trudno uwierzyć, że 50 lat temu było tu morze ruin; podziękowania dla tych, którzy dbają o to jedno z najważniejszych świadectw naszej kultury, są absolutnie zasadne - powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji 50. rocznicy odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony mazowieckie Warszawa Zamek Królewski Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda historia Polski

XII Festiwal Królewskie Arkady Sztuki na Zamku Królewskim w Warszawie

Między 6 a 28 sierpnia - w piątki i soboty - w trakcie 12 występów zaprezentują się twórcy niezależni, poszukujący, proponujący różnorodną sztukę teatralną i muzykę. W programie m.in. recital Katarzyny Żak "Miłosna Osiecka", poetycka opowieść "Drom. Ścieżkami Romów" i spektakl "Fin amore" - opowieść o miłości rycerza i damy. Wszystko pod sklepieniami Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Michał Montowski KULTURA Zamek Królewski