X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wybory parlamentarne 2019

Dziś kolejna konwencja tematyczna PiS i cztery okręgowe

Dziś w Katowicach Prawo i Sprawiedliwość zorganizuje drugą z tzw. konwencji tematycznych. Takie spotkania są okazją do przedstawiania elementów programu wyborczego PiS, dzisiejsze będzie poświęcone gospodarce. Dziś i jutro partia zorganizuje również cztery konwencje okręgowe: w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie i Wadowicach. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość konwencja PiS polityka Wybory parlamentarne 2019 PiS kampania wyborcza

Publicysta: spoty akcji "Nie świruj..." obraźliwe dla wszystkich wyborców

- Spoty są obraźliwe dla wszystkich wyborców. Będą miały odwrotne działanie do zamierzonego - stwierdził w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński z tygodnika "Sieci". - W filmikach w ramach akcji "Nie świruj, idź na wybory" widać dużą spontaniczność, ale też stan świadomości osób, które biorą w nich udział - dodał Dominik Mazur z Fundacji Republikańskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka społeczeństwo kampania wyborcza wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019 Piotr Gociek

T. Latos: jestem zniesmaczony akcją "Nie świruj..."

- Jako lekarz jestem zniesmaczony akcją "Nie świruj, idź na wybory" - przyznał na antenie Polskiego Radia 24 Tomasz Latos, ubiegający się o reelekcję poseł Prawa i Sprawiedliwości. - To pokazuje, że wobec pomysłów jednych środowisko może być tolerancyjne w sposób bezgraniczny - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Tomasz Latos Prawo i Sprawiedliwość służba zdrowia wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019

Publicyści o akcji "Nie świruj, idź na wybory": żenada i stygmatyzacja

- Filmik jest wyjątkowo głupi. Aż dziwi, że tak świetny aktor jak Wojciech Pszoniak popłynął i nawet nie zaświeciła mu się lampka w głowie - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Gądek (Gazeta.pl). O akcji "Nie świruj, idź na wybory" mówli również Robert Tekieli (Polskie Radio) oraz Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa).
Zobacz więcej na temat:  aktorzy wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 społeczeństwo POLSKA Magdalena Złotnicka

Jarosław Kaczyński: przywróciliśmy pluralizm w mediach

- Patrzę na przewodniczącego Rady Mediów Narodowych Krzysztofa Czabańskiego, przywróciliśmy coś, co jest warunkiem demokracji, może jeszcze nie pełen, ale jednak jako taki pluralizm w mediach - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński na czwartkowej konwencji we Włocławku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Krzysztof Czabański PiS konwencja PiS Wybory parlamentarne 2019 wybory w Polsce media media publiczne dziennikarze dziennikarstwo

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne sprzeciwia się stygmatyzacji chorych

"Stanowczo prosimy i apelujemy o rozwagę i poszanowanie godności osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi. Mierzą się z nimi nierzadko nasi znajomi, mierzymy się także my i nasi bliscy. Wszyscy oczekujemy lub będziemy oczekiwać w takiej sytuacji zrozumienia, życzliwości i wsparcia - nie szyderstwa" - brzmi fragment oświadczenia Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wybory parlamentarne 2019 Platforma Obywatelska polityka koalicja obywatelska niepełnosprawni