X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wybory parlamentarne 2019

M. Kosiński: wszyscy spodziewali się, że protesty PiS zostaną odrzucone

- Wszyscy spodziewali się, że protesty wyborcze PiS będą odrzucone. Zawsze po wyborach - gdy wyniki są bliskie remisowi czy jest jakaś liczba głosów nieważnych, która mogłaby wpłynąć na wynik - skargi są składane. W większości przypadków są one jednak oddalane - powiedział w PR24 Mateusz Kosiński z tygodnika "Solidarność". Gośćmi "Debaty poranka" byli także: Jakub Majmurek z "Krytyki politycznej" i publicysta Piotr Pałka.
Zobacz więcej na temat:  Wybory parlamentarne 2019 Senat Prawo i Sprawiedliwość

ANALIZA Sporne okręgi PiS. Sprawdź, jak w nich głosowano 4 lata temu

Sprawdziliśmy, ile źle wypełnionych kart do głosowania trafiło do "wyborczego kosza" w 2019 roku, a ile w 2015 roku. Czy Polacy w tegorocznym plebiscycie zapomnieli, jak stawiać poprawnie krzyżyki? A może głosów nieważnych w poszczególnych okręgach było mniej niż w poprzednich wyborach parlamentarnych?
Zobacz więcej na temat:  POLSKA statystyka Wybory parlamentarne 2019 Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska polityka

B. Dolniak: tworzenie koalicji pokazuje pozytywne rezultaty

- Jeśli coś przynosi pozytywne rezultaty, lepiej to poprawiać, wzmacniać, niż niweczyć. Dlatego myślę, że będziemy tworzyć szeroką koalicję również w przyszłym Sejmie, który ma rozpocząć swoje działanie 12 listopada - powiedziała w "Sygnałach Dnia" Barbara Dolniak, posłanka KO, wicemarszałek Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 polityka POLSKA Barbara Dolniak opozycja Piotr Gociek

W. Bernacki: zarzuty pod adresem Zjednoczonej Prawicy są nietrafione

- To, że opozycja ma większość w Senacie, jest przykładem, że Polska jest państwem demokratycznym, państwem prawa. Zarzuty, które wielokrotnie pojawiały się pod adresem Zjednoczonej Prawicy, są całkowicie nietrafione - powiedział w PR24 poseł PiS prof. Włodzimierz Bernacki. Gościem audycji była także Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Sejm Senat Wybory parlamentarne 2019

M. Płociński: rządy G. Schetyny przypominają antyczny dramat

- Joanna Mucha mogłaby wystartować przeciwko Grzegorzowi Schetynie, gdyby miała poparcie Donalda Tuska, ale na to się nie zanosi. Jego rządy przypominają antyczny dramat, ze Schetyną u sterów PO nie wygra z PiS, a jednocześnie może się rozpaść - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Płociński z "Rzeczpospolitej". Gośćmi audycji byli również Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej" oraz dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska opozycja wybory prezydenckie Andrzej Duda Grzegorz Schetyna Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Joanna Mucha Grzegorz Jankowski Donald Tusk Sebastian Gajewski

M. Chudkiewicz: to nieprawda, że nie ma alternatywy dla G. Schetyny

- Moim zdaniem w PO coś się zadzieje, to nie jest tak, że nie ma alternatywy dla Grzegorza Schetyny. Nawet jeśli nazwiemy to masą upadłościową - nawet mi się podoba to sformułowanie - to z upadłości można wyjść - mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Chudkiewicz. Gościem "Wróżenia z faktów" był również Mariusz Gierej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska PiS Prawo i Sprawiedliwość zmiana czasu Łukasz Warzecha wybory parlamentarne Wybory parlamentarne 2019

M. Król: opozycja nakręciła niebywałą aferę wokół protestów

- Senat w rękach opozycji będzie pewnym utrudnieniem dla rządu. PiS walczy, żeby mieć swojego marszałka i skonstruować jakąś przewagę w Senacie. Opozycja będzie traktowała Senat jako izbę sprzeciwu wobec prac Sejmu. Nic więcej nie może zrobić - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Marek Król ("Sieci").
Zobacz więcej na temat:  Marek Król Senat opozycja Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 Polskie Radio 24 POLSKA