X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wybory parlamentarne 2019

K. Bosak: nikt nas nie zapraszał do rozmów koalicyjnych

- Konfederacja będzie popierała rząd w tych pomysłach, w których będzie on realizował postulaty zbieżne z programem naszego ugrupowania. Natomiast w innych będziemy się spierać, bądź wzajemnie krytykować – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Wybory parlamentarne 2019 zjednoczona prawica Sejm POLSKA Konfederacja Krzysztof Bosak

J. Lemańska: liczę na to, że do końca roku stwierdzimy ważność wyborów

- Na obecną chwilę wpłynęło do nas 278 protestów i nie przypuszczam, aby ta liczba wzrosła. Rozpoznaliśmy już 34 protesty i liczę na to, że jeszcze w tym roku uda nam się stwierdzić ważność wyborów parlamentarnych - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lemańska, prezes Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego.
Zobacz więcej na temat:  Wybory parlamentarne 2019 polityka Sejm Senat Sąd Najwyższy POLSKA

K. Karnkowski o Senacie: mniejsze partie nie chcą działać pod dyktando PO

Goście Jerzego Jachowicza mówili o sytuacji w Senacie. Krzysztof Karnkowski uważa, że mniejsze ugrupowania opozycyjne nie chcą działać według schematów narzuconych przez PO, Samuel Pereira zaznaczył, że obóz rządzący niekoniecznie musi osiągnąć większość w izbie wyższej. Maciej Mazurek z kolei wskazał, że polityczne pertraktacje są normą.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jerzy Jachowicz Wybory parlamentarne 2019 Senat

M. Woś: nie kwestionowaliśmy kandydatury M. Morawieckiego

– Wyraźnie mówiliśmy, że zachowujemy pokorę i chcemy współpracować – powiedział Michał Woś, minister ds. pomocy humanitarnej. – Chcemy ramię w ramię tworzyć rząd Zjednoczonej Prawicy – dodał polityk Solidarnej Polski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Woś polityka Stanisław Janecki Solidarna Polska zjednoczona prawica Mateusz Morawiecki Rząd RP Wybory parlamentarne 2019 Andrzej Duda wybory prezydenckie