X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wojska Obrony Terytorialnej

"Polski rząd dba o nasze bezpieczeństwo". Siewiereniuk-Maciorowska o zagrożeniu ze strony Rosji

- Polski rząd przytomnie zadbał o to, żebyśmy mieli Wojska Obrony Terytorialnej oraz przekop Mierzei Wiślanej, co jest ważnym elementem naszego bezpieczeństwa - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu "Dzień dobry Białystok". Gościem audycji był też Marian Kowalski z "KowalskiTv".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 zagrożenie bezpieczeństwo wojna hybrydowa Mierzeja Wiślana Wojska Obrony Terytorialnej polityka Rosja służby i bezpieczeństwo POLSKA

Druga odsłona akcji "Obiady dla Bohaterów". Kombatantom rozdano 30 tys. ciepłych posiłków

30 tysięcy ciepłych posiłków dostarczono kombatantom w ramach drugiej odsłony akcji "Obiady dla Bohaterów". Pomoc realizowały Fundacja "Nie zapomnij o nas" i Stowarzyszenie Odra - Niemen, ze wsparciem Polskiej Fundacji Narodowej oraz Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Wojska Obrony Terytorialnej Powstanie Warszawskie pomoc senior

"Działania zgodne z naszą misja". Płk Marek Pietrzak o wsparciu dla seniorów przez żołnierzy WOT

- To my, żołnierze jesteśmy od tego, by wspierać państwo w takich kryzysowych sytuacjach. Pandemia to wyjątkowa sytuacja obejmująca wiele obszarów funkcjonowania, żadne służby czy systemy przygotowane na czas pokoju nie są wtedy wydolne, potrzebują wsparcia. Tym wsparciem jest wojsko - mówił w Polskim Radiu 24 płk Marek Pietrzak, rzecznik prasowy Wojsk Obrony Terytorialnej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Wojsko Polskie armia POLSKA wojsko Wojska Obrony Terytorialnej

"Staliście się symbolem profesjonalizmu". Szef MON zdecydował o zwiększeniu brygad WOT

Szef MON Mariusz Błaszczak podpisał decyzję powołania kolejnych trzech nowych brygad WOT - w woj. podkarpackim, lubelskim i mazowieckim. Tym samym do końca przyszłego roku ma być w Polsce 18 brygad WOT. Minister poinformował, że podpisał decyzję dot. rozwoju WOT w Zegrzu na odprawie podsumowującej działania Wojsk Obrony Terytorialnej w ubiegłym roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej Wojska Obrony Terytorialnej Mariusz Błaszczak

Szef MON: armia może zaszczepić samodzielnie swoich żołnierzy i inne służby mundurowe

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak powiedział w Sejmie, że jeszcze w tym tygodniu ogłosi nowy program powołania kolejnych batalionów Wojsk Obrony Terytorialnej. Szef MON odpowiadał na pytania posłów PiS dotyczące zaangażowania żołnierzy WOT w realizację programu szczepień przeciwko COVID-19 dla seniorów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak szczepienia COVID-19 Wojska Obrony Terytorialnej

TYLKO U NAS "Te artykuły krzywdzą nasze środowisko strzeleckie". Instruktor WOT o publikacjach Onetu dot. Grotów

- Ekspertyzy, które opublikował Onet, są bardzo mocno przesadzone na niekorzyść polskiej broni. Dzieje się tak z niezrozumiałych dla mnie powodów - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl instruktor strzelectwa sportowego i bojowego chor. Arkadiusz Mazurkiewicz-Kulka z 61 Batalionu Lekkiej Piechoty w Grójcu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej broń Wojska Obrony Terytorialnej armia wojsko

Publikacje ws. karabinka Grot. Macierewicz: ta broń sprawdza się doskonale, wady zdarzały się wyłącznie jednostkowo

- Zarzuty sformułowane w artykule Onetu są bzdurne. Grot to jeden z najnowocześniejszych karabinków, który sprawdza się doskonale - powiedział "Gazecie Polskiej" były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, odnosząc się do publikacji portalu, która zarzuca broni wady konstrukcyjne.
Zobacz więcej na temat:  Wojska Obrony Terytorialnej Antoni Macierewicz Wojsko Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej POLSKA służby i bezpieczeństwo

"Grot jest niebezpieczny, ale dla żołnierzy przeciwnika". Rzecznik WOT dementuje informacje Onetu

- Karabinek Grot to doskonała broń, która może i jest wykorzystywana na szeroką skalę w naszych siłach zbrojnych. Pierwszy raz od dziesięcioleci mamy szansę na polską konstrukcję modułową, ergonomiczną, intuicyjną, wygodną i celną. Konsekwentnie rozwijamy ten produkt z fabryką "Łucznik" - mówił na antenie Polskiego Radia 24 rzecznik WOT płk Marek Pietrzak.
Zobacz więcej na temat:  wojsko Wojsko Polskie Wojska Obrony Terytorialnej onet POLSKA