X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Włochy

Włochy: w 12 miastach manifestacje przeciwko wymogowi przepustek COVID-19

W 12 miastach Włoch, od Trydentu na północy po Palermo na Sycylii, odbyły się w środę wieczorem manifestacje przeciwników przepustek COVID-19 (określanych jako włoski Green Pass), które od 6 sierpnia będą wymagane przy wstępie do restauracji w zamkniętych pomieszczeniach i wielu innych miejsc, także muzeów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT szczepienia COVID-19 koronawirus szczepionka Europa Włochy zdrowie

Włochy: 99 proc. zmarłych od lutego na COVID-19 nie było w pełni zaszczepionych

Jak wskazuje najnowszy raport włoskiej organizacji, od lutego br. ok. 99 prof. zmarłych na COVID-19 pacjentów to osoby, które nie otrzymały pełnej dawki szczepionki. Wśród ofiar śmiertelnych epidemii we Włoszech znalazły się również osoby w pełni zaszczepione - były to osoby w zaawansowanym wieku i cierpiące na inne choroby.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Włochy pandemia koronawirus szczepienia zdrowie COVID-19

PiS opuszcza unijną partię EKR? To fake news, jest oświadczenie współprzewodniczących grupy konserwatystów

Współprzewodniczący grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w Parlamencie Europejskim, Ryszard Legutko (PiS) i Raffaele Fitto (Bracia Włoch), zdementowali we wtorek doniesienia portalu Euractiv, który podał, że Prawo i Sprawiedliwości opuszcza EKR.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska polityka Prawo i Sprawiedliwość POLSKA Włochy Parlament Europejski

Loreto: obchody wyzwolenia miasta przez polskich żołnierzy

Polska delegacja bierze udział w obchodach 77. rocznicy wyzwolenia Loreto i Ankony we włoskim regionie Marche przez żołnierzy 2. Korpusu Polskiego. W dwudniowych uroczystościach uczestniczą weterani, a także między innymi szef Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk i ambasador Polski we Włoszech, córka dowódcy 2. Korpusu Polskiego generała Władysława Andersa, Anna Maria Anders.
Zobacz więcej na temat:  Włochy Loreto Ministerstwo Spraw Zagranicznych dyplomacja