X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Witold Lazar

"Wydarzenie Historyczne Roku". Znamy laureatów

W Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się we wtorek gala, podczas której ogłoszono laureatów 14. edycji plebiscytu "Wydarzenie Historyczne Roku 2020". Zwyciężyły dwa projekty z Łodzi: wystawa "Łódzkie mikrohistorie. Ludzkie mikrohistorie" i obchody roku Jana Kowalewskiego. Trzecim laureatem jest Polska Biblioteka Muzyczna. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Witold Lazar wojna polsko-bolszewicka historia Polski Piotr Gliński Łódź

Poszukiwania napoleońskich śladów

Kilkudziesięciu poszukiwaczy zjechało do Legnicy, by przez cztery dni na obrzeżach miasta poszukiwać śladów po stacjonujących tu w 1813 roku napoleońskich żołnierzach z III Korpusu marszałka Neya. I już pierwszego dnia znaleźli dowody, wiele dowodów na prawdziwość kronikarskich doniesień. A poszukiwaczom z pomocą przyszła Trójkowa reporterka, nie z wykrywaczem jednak w ręku, lecz mikrofonem.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA HISTORIA Napoleon_Bonaparte Legnica wojsko Trójka Witold Lazar

Galeria sztuki na klatce schodowej

Z zewnątrz jest to niczym niewyróżniająca się kamienica na wrocławskich Hubach, która, co doskonale widać, lata świetności ma już za sobą. Jednak po otwarciu drzwi i wejściu na klatkę schodową można odnieść wrażenie, że się przeniosło do zupełnie innego świata: ściany i sufit od parteru aż do czwartego piętra pokryte są wielkoformatowymi malowidłami! 
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA Wrocław malarstwo fresk kamienica Witold Lazar Trójka

Czy Rademenez pobije rekord Guinessa w długości freestyle'u?

Freestylowiec i hiphopowiec z Zielonej Góry chce w listopadzie pobić rekord Guinnessa w nieustającym freestyle’u. Jego cel jest niezwykle ambitny: 36 godzin bez chwili odpoczynku! Ale też takie wyzwanie wymaga specjalnych przygotowań, bo oprócz głowy i nadzwyczaj sprawnego aparatu mowy liczą się także mięśnie, choć może nie te, które zazwyczaj są ćwiczone.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp hip-hop Witold Lazar Rekord Guinnessa Trójka

Maratończycy i amatorzy na start! 12. Festiwal Biegowy w Piwnicznej Zdrój

Dwadzieścia biegów na różnych dystansach, kolorowe stroje i tańce ludowe i festiwalowe miasteczko tętniące życiem – to wszystko jest częścią zbliżającej się 12. edycji Festiwalu Biegów w Piwniczej-Zdrowiu, która w dniach 10-12 września będzie gościć zarówno biegaczy, jak i ich bliskich. – Rozpoczynamy nowy rozdział naszej biegowej przygody – powiedziała na antenie Trójki prezes Fundacji Festiwal Biegowy Anna Czerwińska.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Witold Lazar STYL ŻYCIA rozmowa bieganie

Urlop w Niemczech

Wciąż trwają wakacje i wielu z nas planuje spędzić je za granicą. Pamiętajmy o tym, że w związku z pandemią COVID-19 poszczególne kraje utrzymują własne zasady i restrykcje dotyczące przekraczania granicy i pobytu, kontaktów społecznych, noszenia maseczek, kwarantanny itd. W "Trójkowym serwisie wakacyjnym" raportujemy dla Państwa sytuację panującą w poszczególnych krajach, które są wakacyjnymi celami podróży Polaków. Publikujemy użyteczne linki, z którymi warto zapoznać się przed wyjazdem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Witold Lazar Niemcy

Urlop na wyspach Morza Śródziemnego

Zaczęły się wakacje. Wielu z nas planuje spędzić je za granicą. Pamiętajmy o tym, że w związku z pandemią COVID-19 poszczególne kraje utrzymują własne zasady i restrykcje dotyczące przekraczania granicy i pobytu, kontaktów społecznych, noszenia maseczek, kwarantanny itd. W "Trójkowym serwisie wakacyjnym" raportujemy dla Państwa sytuację panującą w poszczególnych krajach, które są wakacyjnymi celami podróży Polaków. Publikujemy użyteczne linki, z którymi warto zapoznać się przed wyjazdem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Witold Lazar