X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wielka Brytania

NASZ WYWIAD Ważne słowa brytyjskiego ministra ds. brexitu o Polakach

- Chciałbym powiedzieć wszystkim Polakom, że nasz rząd zagwarantował, iż nawet w przypadku wyjścia z UE bez umowy prawa Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii będą chronione. Są tu mile widziani, doceniamy ich i mamy nadzieję, że tu pozostaną - mówił w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Martin Callanan, brytyjski minister stanu ds. wyjścia z UE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wielka Brytania Brexit Unia Europejska Polonia Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Politolog: trudno oczekiwać, że otrzymamy Fort Trump na tacy

- Politycy z otoczenia Donalda Trumpa mają w dużej mierzej w swoich głowach element izolacjonistyczny. W związku z tym Polska będzie musiała dużo zaproponować - powiedział na antenie PR24 dr Grzegorz Gil (UMCS). Wciąż dyskutuje się o zwiększeniu obecności żołnierzy USA na wschodniej flance NATO.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Theresa May Brexit Unia Europejska Wielka Brytania Fort Trump Stałe bazy USA w Polsce NATO Ameryka ŚWIAT

Wybory do PE w Wielkiej Brytanii. Kto ma szansę wygrać?

- Wedle notowań dowodzona przez Nigela Farage'a tzw. Brexit Party ma poparcie na takim poziomie, jak konserwatyści i laburzyści łącznie. I to jest potencjał do rozpoczęcia szerszej zmiany politycznej w Wielkiej Brytanii - mówił w audycji "Gość Polskiego Radia 24" Przemysław Biskup, główny analityk ds. brexitu Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Brexit Wielka Brytania Unia Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego POLSKA