X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Wenecja

78. Festiwal Filmowy w Wenecji: podsumowanie przed werdyktem

Festiwal Filmowy w Wenecji to jedno z najważniejszych wydarzeń na filmowo-festiwalowej mapie świata. Odbywająca się w niezwykłej scenerii miasta na wodzie zawsze przyciąga swoim klimatem i prestiżem największe gwiazdy i tysiące wielbicieli kina. Warto pamiętać, że w programie głównym konkursu była także polska produkcja: "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego. O tym, co się działo w Wenecji, z krytykiem filmowym Kubą Armatą rozmawiał jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu Ryszard Jaźwiński.
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Jaźwiński festiwal filmowy Wenecja KULTURA Trójka

Rusza festiwal filmowy w Wenecji. "Żeby nie było śladów" Jana Pawła Matuszyńskiego powalczy o Złotego Lwa

Rozpoczyna się 78. festiwal filmowy w Wenecji. W konkursie głównym wystartuje polski film "Żeby nie było śladów" Jana Pawła Matuszyńskiego o zamordowaniu przez milicję w czasie stanu wojennego maturzysty Grzegorza Przemyka. Dyrektor festiwalu Alberto Barbera powiedział, że konkurs będzie walką filmów włoskich z produkcjami największych wytwórni Hollywoodu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Włochy Wenecja FILM aktorzy

''Biznesowo to po prostu szaleństwo dla portu''. Wenecja bez wycieczkowców

Kiedy pierwszy statek wycieczkowy od początku pandemii przepłynął przez Lagunę Wenecką w zeszłym miesiącu, setki ludzi zebrało się na lądzie i małych łodziach w proteście. Kilka tygodni później, rząd przychylił się do postulatów protestujących ogłaszając, że aby chronić ekosystem i dziedzictwo Wenecji, statki wycieczkowe będą miały zakaz wstępu na lagunę od 1 sierpnia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA COVID-19 Włochy Wenecja statek

Jest porozumienie ws. opodatkowania międzynarodowych koncernów. Spory toczyły się od 10 lat

W Wenecji, na spotkaniu ministrów finansów grupy G20 najpotężniejszych ekonomicznie krajów świata osiągnięto porozumienie w sprawie opodatkowania międzynarodowych koncernów. W obradach udział wzięli również prezesi banków centralnych i delegacje z kilkudziesięciu innych krajów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Joe Biden G20 Europa Wenecja polityka zagraniczna USA ekonomia Piotr Kowalczuk